COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Çankaya Malazgirt Mahallesinde Natamam 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 112m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13122
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 112m2
Ada 27268
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Ankara İli, Çankaya İlçesi, Keklik Pınarı (Malazgirt) Mah., 1017 sok., No:22, 1. kat, Bağımsız bölüm no:9

Açıklama

Özellik:  9 bağımsız bölüm no.lu mesken, binanın 1. normal katında, bina girişine göre ön tarafta yer almaktadır. Mesken 3 oda, salon, mutfak, banyo, antre, wc, lavabo ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 112 m² kullanım alanına sahiptir. Mesken, güney, kuzey ve doğu cephelidir. Meskenin iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul, 785 m² yüz ölçümlü imar parseli üzerinde yer alan, ayrık nizamda, betonarme karkas yapı sisteminde inşa edilmiş bina ve arsasıdır. Bina 2 bodrum, zemin, 3 normal ve çatı arası kat olmak üzere toplam 7 kattan oluşmaktadır. Binanın 2. bodrum katında kapıcı dairesi, sığınak ve kazan dairesi, 1. bodrum katında, zemin katında, ve normal katların her birinde 3`er adet mesken yer almakta olup binada toplam 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binada 3. katta yer alan meskenler dubleks olup çatı kat eklentisi bulunmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Apartman girişi 1017. Sokak üzerinden binaya bakıldığında, binanın sağ yan tarafından (doğu cepheden) ve 1. bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Apartman giriş kapısı demir doğramadır. Taşınmazın yer aldığı binanın atıl vaziyette bırakıldığı ve kısmen inşaat seviyeli olduğu görülmüştür. Binanın çevresi tel örgü ile çevrili ve dış kapısı kilitli olduğundan içeriye girilememiş olup inşaat seviyesi bilinmemektedir. Dış cephelerin tamamlanmış olması, çatı imalatının yapılmış olması ve pencerelerin takılmıştır. Dışarıdan yapılan incelemede, binanın 1017. Sokağa bakan cephesinde bazı meskenlerin camlarının kırıldığı tespit edilmiştir.
Ulaşım: Taşınmaz Ankara İli, Çankaya İlçesi, Malazgirt Mahallesi, 1017. Sokak, No: 22, Kat: 1, Daire: 9 adresinde yer 
almaktadır. Taşınmazlara ulaşım için, Çankaya İlçesi`nin önemli caddelerinden biri olan Dikmen Caddesi üzerinde, Konya Yolu istikametinde ilerlerken, sola 929. Cadde istikametinde dönülür. 929. Cadde istikametinde yaklaşık 1 km devam edilince sola 1017. Sokağa dönülerek ulaşılır. Taşınmaz bu istikametten gelindiğinde sol kolda 3. sırada yer alan 22 no.lu binada bulunmaktadır.
Not: 17/11/2010 tarihli yapı ruhsatı belgesi bulunmaktadır. Kat irtifakı kurulmuş ancak ruhsat süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.