1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Çankaya Kırkkonaklar Mahallesi'nde 6+1 Dubleks Daire

Bankadan 6 + 1 290m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17731
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 290m2
Ada 26353
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kırkkonaklar mahallesi 357 Sokak Hukuk Apartmanı No:6/9 Çankaya/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 3. katta yer alan 9 bağımsız bölüm nolu taşınmaz kat irtifakına esas mimari projesine göre salon, mutfak, 4 adet oda. banyo, duş, wc, antre, hol. 3 adet balkon hacimlerinden oluşup 184 m2 brüt alana, çatı arası katında 2 adet oda, duş, hol. 1adet balkon ve teras hacimlerinden oluşmakta olup 52 m2 kapalı brüt alana ve 52m2 açık teras alanına sahiptir. Taşınmaz toplamda 238m2 kapalı brüt alana ve 52m2 açık teras alanına sahiptir. Terasla birlikte kullanım alanı, 290 m2'dir. Taşınmaz kuzey cepheden, 1.bodrum kat seviyesinden giriş alan binada, bina girişine göre 3 kat ve çatı katı, sol cephede konumludur. Taşınmaz kuzey doğu ve güney yönüne cephelidir. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın tapu vasfı Çatı katlı konuttur.

864m2 yüzölçümüne 26353 ada 3 parsel üzerinde taşınmazın yer aldığı bina ayrık nizam, 3B yapı sınıfında betonarme karkas yapı tarzında 2 bodrum+ zemin+ 3 normal katı çatı arası katı olarak inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul, onaylı mimari projesine göre 2 bodrum katta kapalı otopark+ sığınak, su deposu., 1 bodrum katta bina girişi, 2 adet konut zemin kat ile 2 kat arası her katta 2 adet konut. 3.katta 2 adet çatı aralı konut olmak üzere binada 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkulün girişi onaylı mimari projesinde vaziyet planında belirtilmiş olup, vaziyet planı üzerinde işaret ile gösterilmiştir. Ana gayrimenkulün girişi mahallinde ve projesinde 1.bodrum kattan, kuzey cepheden yapılmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyalıdır, giriş kapısı alüminyum kapıdır. Binada asansör ve kapalı otopark yer almaktadır. 

Ulaşım: Gayrimenkul, Ankara, Çankaya ilçesi, Kırkkonaklar Mahallesi, 357 Sokak, Hukuk Apartmanı, No:8, K:3, D:9 adresinde, tapuda ise Çankaya ilçesi, Kırkkonaklar Mahallesi, 26363 ada, 864,00 m2 büyüklüğündeki 3 parsel üzerinde kayıtlı, 100/864 arsa paylı 3 katta yer alan (9) bağımsız bölüm nolu çatı aralı meskendir. Taşınmaza ulaşım için Çankaya ilçesi, Turan Güneş Bulvarından Doğukent Caddesine girilir ve Mamak ilçesi istikametinde ilerlenir. Doğukent Caddesi üzerinde 4,5km kadar ilerledikten sonra sol istikamete 392. Sokağa dönülür. 392.sokak üzerinden sağ istikamete rampa yukarı çıkılarak 316.Caddeye girilir. 316.Cadde üzerinde 820m kadar ilerledikten sonra sol tarafa 358 Sokağa dönülür. Taşınmaz 358 Sokak üzerinde 40m ilerledikten sonra sol tarafta 357 Sokak ile kesişimde yer almaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu bölgenin teknik altyapısı tamdır. Bölge genelinde 34 katlı ve çok katlı site dahilinde apartmanlar yer almaktadır. Bölge müteahhitler tarafından talep gören konut kullanımlı olarak tercih edilen bir yerleşim bölgesidir. Taşınmaz günlük ihtiyaçların karşılanabileceği lokasyonlara yürüme mesafesindedir. Bölgede binalarda kullanım şekli genellikle zemin katlar ticari amaçlı, üst katlar konut amaçlıdır. Taşınmaza toplu taşıma ile ulaşım 316.Cadde üzerinden geçen dolmuş ve otobüsler ile düzenli ve sürekli olarak sağlanmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.