COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Çankaya Akpınar Mahallesi'nde 5+1 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 262m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17768
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 262m2
Ada 28023
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 22

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akpınar Mahallesi 849 Cadde No:4/22 Çankaya/Ankara

Açıklama

Özellik: 4.Normal katta yer alan, 22 Bağımsız Bölüm Nolu Mesken: bina girişine göre sağ arka cephede yer almakta olup kuzey ve doğu yönünde cephesi bulunmaktadır. Onaylı projesine göre 4.katta yaklaşık brüt: 130m2 alanlı olup antre, hol, salon, 2 oda mutfak, banyo, duş, balkon bölümlerinden oluşmaktadır., İçten merdiven ile çıkılan çatı katı ise brüt 90 m2 alanlı olup hol, 3 oda, banyo, duş tertibindedir. Toplam kullanım alanı brüt 130+90= 220 m2 dir. Ayrıca 42 m2 açık teras alanına sahiptir. Taşınmazın  terasla birlikte kullanım alanı 262 m2'dir.Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın tapu vasfı çatı aralı meskendir İçerisinde eksik imalatlar bulunmaktadır, mevcut hali ile teslim edilecektir.

Ana gayrimenkul, 1.121 m2 arsa üzerine, ayrık nizamda betonarme yapı tarzında 2011 yılında inşa edilmiştir Takbis Portalından alınan 05.03.2007 onay tarihli mimari projesine göre 3Bodrum+ Zemin+ 4 Normal+ Çatı kattan oluşmaktadır. Projesine göre taşınmazın bulunduğu yapının 3 bodrum katında; sığınak, su odası, otopark, yangın su deposu 2.bodrum katında otopark, 1. Bodrum katında 1-2-3 nolu meskenler kapıcı dairesi ve 3 nolu daireye ait depo. zemin kat ve 3. normal katlarda 4'er daire 4. katında 20-21-22-23 bağımsız bölüme ait çatı aralı meskenler yer almak üzere toplamda 23 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi 849. Cadde üzerinden zemin kat güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama cam kapı olup. yapı içinde zeminler mermer kaplama duvarlar 1,10 kotu seviyesine kadar mermer kaplama üzeri alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Bina dış cephesi sıva üzeri akrilik dış cephe boyalıdır. Asansör ve otopark bulunmakta olup doğalgazlı ısınma sistemi mevcuttur.

Ulaşım: Gayrimenkul: Ankara ili. Çankaya ilçesi, Akpınar Mahallesi, 849 Cadde, No:4/22 (UAVT:1013817034) posta adresinde yer almaktadır. Açık tarifi ise; bölgenin ana arterlerinden olan Dikmen Caddesi üzerinde kuzey yönünde ilerlerken sağa 838 sokağa dönülür. 838. Sok. bitiminden sola dönülerek ilk sağ sokak olan 849. Caddeye girilir. Taşınmaz bu cadde üzerinde kuzey yönünde ilerlendiğinde sağ tarafta konumlu 4 nolu Hüsamoğlu Apartmanının 4 katında yer alan 22 nolu meskendir. Taşınmazın bulunduğu bölgede bölge halkının her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik bir çok sektörden işletmeler ve eğimli arazi yapısına sahip olması nedeni ile kat avantajı bulunan benzer yapılar mevcuttur. Parselin kuzeydoğusunda Akpınar mahallesi muhtarlığı doğusunda bölgenin ana arteri olan Dikmen caddesi bulunmaktadır. Ulaşım Dikmen Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Altyapısı tamamlanmış, kamusal hizmetlerden istifade tamdır.

Not: Taşınmazın tapu vasfı ÇATI ARALI MESKEN'DİR. Taşınmazın petekleri, kapıları ve banyosu tamamlanmamıştır. İçeresinde eksik imalatlar bulunmaktadır, mevcut hali ile teslim edilecektir. Satıcı içinin tamamlanmasını taahhüt etmez. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.