1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Altındağ Güneşevler Mahallesi'nde 5+1 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 257m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17990
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 257m2
Ada 23353
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 16/04/2015
Ruhsat Tarihi 16/11/2011
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm 32

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Güneşevler Mahallesi 17.Cadde No:7/32 Altındağ/Ankara

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, konumunun merkezi olması, ulaşımının kolay ve çeşitli olması, Terasla birlikte 257 m2 alana sahip olması, binasında asansör olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 32 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, projesinde ve mahallinde binanın 7.normal katında, yapı girişine göre ön, sol yan (güney-batı) cephede yer almaktadır. Antre, salon, mutfak, 5 oda, 4 banyo, 1 wc, 3 balkon, 1 teras hacimlerinden oluşmakta olup, kapalı brüt 207 m2 + 50 m2 açık teras alanına sahiptir. Toplam 257 m2 alana sahiptir. Taşınmazın 7.normal katı; antre, salon, mutfak, 3 oda, 2 banyo. 1 wc 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 147 m2 kullanım alanına sahiptir. Çatı arası kati; antre, 2 oda, 2 banyo hacimlerinden oluşmakta olup, kapalı brüt 60 m2 kullanım alanına + 50 m2 açık teras alanına sahiptir. Salon ve oda hacimlerinin zeminleri laminant parke ve tüm duvarlar alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. İçerisinde ahşap dolapları ve mermerit tezgahı bulunan mutfağı seramik, duvarları plastik boyalıdır. Taşınmazın ana giriş kapısı çelik kapı, iç kapıları panel kapı ve pencere doğramaları PVC imalattır. Taşınmazda ısınma doğalgaz yakıtlı merkezi ısıtma sistemi ile sağlamaktadır. Radyatörleri takılı değildir. Kısmi tadilata ihtiyacı vardır.

Taşınmazın bulunduğu bina 4A yapı sınıfında, ayrık olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın konumlandığı bina, 2 bodrum + zemin + 7 normal kat + çatı arası kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Ana taşınmazın: 2 bodrum katında, sığınak, apartmana ait depo ve kazan dairesi, 1 bodrum katında: 1 adet dükkan ve kapıcı dairesi, zemin katında: 4 adet mesken ve apartman girişi, normal katlarında, 4'er adet mesken olmak üzere toplamda 33 bağımsız bölüm (32 mesken + 1 dükkan) bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden ve 17.Caddeye göre sol (güney) cepheden sağlanmaktadır. Giriş holü zeminleri, kat holleri zeminleri ve merdiven basamaklan mermer kaplama ve tüm bu hacimlerin duvarları plastik boyalıdır. Yapının tüm cepheleri dış cephe kaplaması ile kaplı olup binada asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana arterlerinden olan Celal Esat Erseven Caddesi üzerinde güney-doğu istikametinde ilerlenirken 15. Cadde kesişiminden sağa dönülür. Yaklaşık 60 metre ilerledikten sonra 17. Cadde kesişiminden sola dönülür. Yaklaşık 75 metre ilerledikten sonra sağ tarafta bulunan 7 diş kapı numaralı binadır. Yakın çevresi konut kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölgede çok sayıda 4-7 kati konut kullanımlı yapılar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmanın bulunduğu bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapı çalışmaları tamamlanmıştır.

Not: 30/12/2011 tarihi yeni yapı ruhsatı ve 16/04/2015 tarihli yapı kullanım izin belgesi(iskanı)bulunmaktadır. Tapuda Ali Ersoy Mahallesi'nde kayıtlıdır. Çatı aralı konut vasfındadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.