0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Altındağ Alsan İşhanı'nda 238 m2 Ofis

Bankadan 238m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17590
Metre Kare:
238m2
Ada:
853
Parsel:
16
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
20
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
12.09.2001
Ruhsat Tarihi:
21/04/2000
Bağımsız Bölüm:
9
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hacıbayram Mahallesi Sanayi Caddesi, Alsan İşhanı B blok No:19D/9 ALTINDAĞ / ANKARA

Uzman Görüşü

"Sanayi Caddesi'ne yakın konumda, cam giydirme cepheli modern binada, Yapı kullanma izin belgeli, Mimari projesinde yaklaşık brüt:238m2 kullanım alanlı BÜRO"

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, 4. kat 9 bağımsız bölüm "Büro"dur. Büro; 4. katta yer alan tek bağımsız bölüm olup kuzey­-doğu-­batı cephelidir. Mimari projesinde yaklaşık brüt 238 m2 kullanım alanlı olup; büro, çay ocağı, duş ­WC bölümlerinden oluşmaktadır.

Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan betonarme binadan ibarettir. Ana taşınmazın 1. ve 2. bodrum katında; sığınak, binaya ait otopark, su deposu bulunmaktadır. 

Taşınmazın yakınındaki Sanayi Caddesi ana arter niteliğinde olup ulaşım bu aks üzerinden sağlanmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde ticaret lejantlı ayrık­ blok nizam tarzda inşa edilmiş betonarme binalar yer almaktadır. Altyapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölge itibariyle gelişimini tamamlamış bir bölgedir. Sanayi Caddesi üzerinde ticari hareketlilik yüksek seviyede olup taşınmazın bulunduğu ana yapının ise Güreşçiler Sokak üzerinde ise düşük seviyededir.

Not: 21/04/2000 tarihli Yapı ruhsatı ve 12.09.2001 tarih, 78 sayılı yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.  Parsel Ulus Tarihi Kent Merkezi Sit Alanı'nın yer almakta olup, 1/5000 ve 1/1000 ölçekli planlarının iptal edildiği şifahen öğrenilmiştir, güncel durumu ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.