COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Akyurt Yıldırım Mahallesi'nde 3+1 Daire 86 m2

Bankadan 3 + 1 79m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14814
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 79m2
Ada 396
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 13/01/2012
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yıldırım Mahallesi, Magosa sokak, No:9/1 AKYURT/ANKARA

Açıklama

Kızık Caddesi yakın konumlu, 86 m2 3 oda salon bodrum kat BOŞ DAİRE

Özellikler: Gayrimenkul onaylı mimari projesine göre, binanın zemin katında yer alan, bina giriş hizasına göre sol ön yan ve arka konumlu, 1 bağımsız bölüm numaralı, batı, kuzey ve doğu cepheli meskendir. Onaylı mimari projesine göre 80 m2 brüt kullanım alanında, 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo, 1 wc bölümlerinden oluşmaktadır. Dairenin girişinde çelik kapı bulunmakta olup kilidi kırılmış ve kullanılamaz durumdadır. Salon ve odaların zeminlerinde laminant parkeler sökülmüş ve yıpranmış durumda olup döşeme şap beton, duvarları yıpranmış boyalıdır. Antre ve hol zemini seramik kaplı, duvarları yıpranmış boyalıdır. Mutfak zemini seramik kaplı, duvarları boyalı, tezgah arası seramik kaplıdır. Mutfakta laminant mutfak dolapları ile mermerit mutfak tezgahı mevcut olup kullanılamaz durumdadır. Islak hacimlerde zeminler seramik, duvarlar fayans kaplı olup banyoda lavabo ve duş armatürleri mevcuttur. İç kapıları ahşap doğrama, pencereleri PVC doğramadır. Meskende ısınma bina içi kalorifer ile sağlanacak olup peteklerin montajı yapılmamıştır. Konu taşınmaz bakımsız ve masraf gerektirir durumda olup kapsamlı bir tadilat ihtiyacı bulunmaktadır. Onaylı mimari projesi haricinde su sayaçları ve su deposu olarak görülen alandan yaklaşık 6m2 alanın mesken kullanımına dahil edilmiş olduğu, taşınmazın mahallinde yaklaşık 86m2 brüt alanlı hale getirildiği bilinmektedir.

Binanın dış cepheleri normal dış cephe boyalıdır. Bina girişinde camlı demir doğrama kapı bulunmaktadır. Bina girişinde ve katlarda zeminler mermer kaplı olup duvarlar yarıya kadar mermer kaplıdır. Binaya ait açık otopark alanı bulunmaktadır. 

Ulaşım: Gayrimenkulün bulunduğu bina Ankara’nın merkezine 31 km mesafede şehrin kuzey doğusunda yer alan Akyurt İlçesine bağlı bulunan Yıldırım Mahallesi, Magosa Sokak üzerinde yer alan 9 dış kapı numaralı Hilal apartmanıdır. Bina, Kırgız Caddesine 40 m, Çınar Caddesine 360 m, Eski Karacalar Caddesine 405 m, Cihangir Caddesine 470 m mesafede yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım, bölgedeki belediye ve özel toplu taşıma araçları sağlanmaktadır.

Not: Taşınmazın 13/01/2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.