1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Akyurt Yıldırım Mahallesi'nde 141 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 141m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17774
Metre Kare 141m2
Ada 382
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 20.07.2011
Ruhsat Tarihi 13.12.2010
Bağımsız Bölüm 10
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yıldırım Mahallesi Dr. Neslihan Özenli Sokak Necati Apartmanı No:18 A Akyurt/Ankara

Açıklama

Özellikler: 10 bağımsız bölüm nolu depolu dükkan binanın zemin katında bina girişine göre Sağda diş taşı sokağa göre sol tarafta yer alır projesine göre zemin katı 89 m2 ve içten merdivenle inilen bodrum katı 52 m2 olmak üzere toplam 141 m2 alandır. Sokak cephesi 5 metredir projesine göre Bodrum kattaki tuvalet dışında bölünme yoktur.

Ana taşınmaz 548m2 arsa üzerine, ayrık nizam betonarme tarzda yaklaşık 2011 yılında inşa edilmiştir. Projesine göre 2 bodrum+ zemin+ 3 normal kat olmak üzere toplam 6 katlıdır. Binada 2.bodrum katta 1-2 nolu mesken, 1.bodrum katta 3 nolu mesken-10-11 nolu dükkanın deposu, zemin katta 10-11 nolu dükkan, 1.katta 4-5 nolu mesken, 2.katta 6-7 nolu mesken, 3.katta 8-9 nolu mesken olmak üzere toplam 11 adet bağımsız bölüm vardır. Binanın girişi zemin kattan, sokağa göre arka cepheden güneybatı yönünden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üstü boyalıdır. Projesine göre asansör bulunmayan binanın doğalgaz bağlantısı mevcuttur.

Ulaşım: Ankara ili, Akyurt İlçesi, Yıldırım Mahallesi, Dr. Neslihan Özenli Sokak, Necati Apt. No:18 A posta adresinde bulunur. Açık tarifi ise ilçe merkezinde Ankara Caddesini dik kesen Dr. Neslihan Özenli Sokağına girilip 300 metre güneydoğu yönünde devam edildiğinde sağ kolda yer alır. Konum olarak ilçe merkezinde, Akyurt Devlet Hastanesinin karşısında yer alır. Sokak üzerinde 4-5 katlı binalar görülüp zemin katların dükkan ve işyeri, üst katları ise konut olduğu görülmüştür. Son yıllarda hızlı gelişim gösteren sokak üzerindeki dükkan sayısının fazla olması nedeniyle boş dükkanların sayısının da arttığı görülmüştür. Her türlü altyapı tamamlanmış ve kamusal hizmetlerden istifade tamdır. İlçe merkezine yürüme mesafesindedir. 

Not: Ana taşınmaza ilişkin 13.12.2010 tarihli 114/10 nolu yapı ruhsatı ile 20.07.2011 tarihli 34/2011 nolu yapı kullanma izin belgesi mevcuttur. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.