COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Akyurt Yıldırım Mahallesi'nde 128 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 128m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16956
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 128m2
Ada 23
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yıldırım Mahallesi Gökyay Caddesi No:1/16 Akyurt/Ankara

Açıklama

Özellikler: 4. Normal kat 16 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz 128 m2 alana sahiptir. Taşınmaz 3 oda,1 salon,1 mutfak,1 banyo ve 3 balkondan oluşmaktadır. Daire 4. katın bina girişine göre sol ön ve yan cepheye bakmaktadır.

Mesken nitelikli taşınmazın bulunduğu ana yapı, 1000,00 m2 yüz ölçümlü, 703 ada 13 parsel üzerinde yer alan, ayrık nizam tarzda, 3/B grubu yapı cinsinde, betonarme yapı sistemde, 1 bodrum+zemin+asma kat+4 normal kat olarak inşa edilmiştir. Bina girişi, Gökyay caddesine göre sağ yan cepheden (Güneydoğu cepheden) ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın tüm dış cepheleri normal dış cephe boyalı ve mantolaması yapılmıştır. Binanın giriş holü, merdiven basamakları ve kat holleri mermer kaplı, duvarları plastik boyalıdır. 16 nolu taşınmaz, 4. katta ve bina girişine göre sol ön ve yan cephede (Güney-Doğu-Batı) yer almaktadır. Bina orta bakımlıdır. Binanın çevre düzenlemeleri tamamlanmıştır. Binada açık otopark alanı ve 1 adet asansör bulunmaktadır. Ana taşınmazın 1. Bodrum katta, sığınak, depo ve kalorifer dairesi, Zemin katta, bina girişi, 1 ve 2 nolu dükkanlar, Asma katta, 1 ve 2 nolu dükkanlara ait asma katı, 1. kat dahil diğer tüm katlarda 4'er adet mesken olmak üzere binada toplam 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 4. katta bulunan 15 ve 18 nolu meskenler çatı aralı meskenlerdir. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana arterlerinden olan Nurettin Cankurtaran Caddesi üzerinden Yıldırım Mahallesi'ne doğru batı yönünde ilerlenir. Sağda bulunan Piri Reis Caddesi'ni 220 m geçtikten sonra sağa Gökyay Caddesi'ne dönülür. Bu cadde de 15 m ilerledikten sonra taşınmazın bulunduğu bina cadde üzerinde sol kolda yer almaktadır. Taşınmazın ana arterlere yakınlığından dolayı toplu taşıma olanakları ile ulaşım rahat ve kolaydır. 
Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.