1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Akyurt Beyazıt Mahallesi'nde 31 m2 Dükkan

Bankadan 31m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17640
Metre Kare 31m2
Ada 1518
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 15
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 1
İskan Tarihi 17/04/2007
Ruhsat Tarihi 09/03/2006
Bağımsız Bölüm 11
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Beyazıt Mahallesi, Dolay Sok, No:304/11 MERKEZ / AKYURT / ANKARA

Uzman Görüşü

"Çankırı Bulvarı üzerinde, Dolay Mesire alanının karşısında konumlu, projesine göre brüt 31 m2 İSKANLI DÜKKAN" olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 11 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz konumlu olduğu iş merkezinde 1. Normal katta Çankırı Bulvarına göre Sol kısımda konumludur. Taşınmaz projesine göre brüt 31 m2 dükkan bölümünden oluşmaktadır. 

Taşınmazın konumlu olduğu iş merkezi 1518 ada 1 parsel üzerinde ayrık nizamda betonarme yapı tarzında projesine göre Zemin kat ve 1 normal kat olacak şekilde inşa edilmiştir. Taşınmazın projesine göre Zemin katında ısı merkezi, bay bayan wcler, zabıta amirliği 7 adet dükkan 1. Normal katta 26 adet dükkan olmak üzere toplamda 38 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. İş merkezinin dış cephe kısımlar sıva üzeri boya ile boyalı durumdayken zemini kısmı olarak andezit kaplamadır. İş merkezinin çoğunlukla boş olduğu ve kısmı olarak tadilat ihtiyacının bulunmaktadır.

Ulaşım: Bölge mesken fonksiyonlu gelişmiş olan bir bölgedir. Orta gelir grubuna hitap etmekte olan bölgede altyapı ve ulaşım sorunsuzdur. Taşınmaza ulaşım ana cadde üzerinden geçen toplu taşıma araçları, özel araçlarla kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. Taşınmazın çevresinde kendisi ile benzer yapılaşma koşullarına sahip 2­3 katlı konut kullanımlı müstakil yapıların yanı sıra 4­5 katlı site tarzı yapılar, okul, park, cami ve insanların gündelik ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri sosyal alanlar bulunmaktadır. Rapora konu taşınmazlar Ankara İli Akyurt İlçesi Beyazıt Mahallesi sınırları içerisinde, 1518 ada 1 parselde konumlu 9 bağımız bölüm numaralı dükkandır. İş merkezi bölgenin ana arterlerinden olan Çankırı Bulvarı üzerinde Dolay Mesire alanının karşısında konumlu olup taşınmaza ulaşım Çankırı Bulvarı üzerinden rahatlıkla sağlanabilmektedir.

Not: 09/03/2006 tarihli 40/1374 sayılı ilk yapı ruhsatı ve 17/04/2007 tarihli 21/569 sayılı yapı kullanma izin belgesi(iskanı)bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.