0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Adıyaman Merkez İpekli Köyü'nde Hisseli Tarla

Şirketten 12030m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19743
Metre Kare:
12030m2
Ada:
0
Parsel:
592
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
3/44

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İpekli Köyü Kepir Mevkii 592 parsel Merkez/Adıyaman

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Adıyaman İli, Merkez İlçesi, İpekli Köyü, Kepir Mevkii, 592 parselde konumlu 176.449,96 m2 yüzölçümlü, “Susuz Tarla” vasfında olan taşınmazdır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamakta olup hali hazırda buğday ekili olduğu görülmüştür. Parselin, kuzeydoğu cephesinde yer alan kadastral yola yaklaşık 450 metre, kuzeybatı cephesinde yer alan kadastral yola ise yaklaşık 106 metre cephesi bulunmaktadır. Geometrik olarak şekilsiz bir yapıya sahip olup topografik olarak az eğimli ve az engebeli bir yapıdadır.

Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 3/44'tür. Hisseye düşen 12.030,67 m2'dir.

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder. Taşınmaz tapuda Lagus Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.