0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Adıyaman Kahta Ulupınar Mahallesi'nde 18 Dönüm Tarla

Bankadan 18000m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18066
Metre Kare:
18000m2
Ada:
0
Parsel:
1066
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ulupınar köyü, Ulupınar Mevkii, 1066 Parsel, Kahta / Adıyaman

Uzman Görüşü

Ulaşımın toplu taşıma ve özel ulaşım araçları ile sağlanması ve kadastral yola güney cephesinden yaklaşık 140 m cepheli olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 1066 parselde yer alan taşınmaz 18.000 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Geometrik olarak yaklaşık üçgen formda, topoğrafik olarak ise düz bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın kadastral yola güney cephesinden yaklaşık 140 m cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz, 0 ada 1065, 1093, 1095 ve 1096 nolu parsellere komşudur. Parsel üzerinde herhangi bir yapılaşma bulunmamaktadır. Taşınmazın arpa ekili olduğu görülmüştür. Taşınmaz doğal sulama imkanı bulunmamakta olup, kuru tarım arazisidir. Mahallinde parsellerin sınırlarını belirleyici herhangi bir çit veya duvar bulunmamaktadır. Taşınmaz en yakın yerleşim alanına yaklaşık 600 m mesafededir. Adıyaman İli Kahta ilçesi Ulupınar Köyü Ulupınar Mevkii, 0 Ada, 1065 ve 1066 Parsel numaralı Tarla vasıflı taşınmazdır. 

Ulaşım: Ulupınar köyü, Ulupınar Mevkii, 1066 Parsel, Kahta / Adıyaman adresinde konumludur. Kahta ilçe merkezinden Diyarbakır yolu istikametinde ilerlerken 40. kmde yol ile kesişen Akıncılar yol ayrımından sağa dönülür. Menzil-Akıncılar yolu istikametinde yaklaşık 17 km ilerledikten sonra, oluşan çatalda sola doğru Akıncılar yolu üzerinde devam edilir. Yaklaşık 4200 m ilerledikten sonra yol ile kesişen Ulupınar yolu istikametinde sağa dönülür. Ulupınar Köyü yolu istikametinde yaklaşık 5500 m ilerledikten sonra sağ kol üzerinde konumlu taşınmaza ulaşılır. Ulaşım toplu taşıma araçlarıyla ve özel ulaşım araçları ile sağlanmaktadır. Köy ilçe merkezine yaklaşık 60 km mesafededir. Yakın civarda tarım amaçlı kullanılan tarlalar, üzüm bağlan ve meyve bahçeleri bulunmaktadır. Bölge insanının başlıca gelir kaynağı buğday, arpa, üzüm ve zeytin bahçeleri ile sağlanmaktadır. Bölgede alt yapı çalışmaları bulunmamaktadır. Taşınmaz asfalt köy yoluna cepheli olup, ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Tarla üzerindeki ekinin verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.