1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Adana Yumurtalık Kemalpaşa Mahallesi'nde 3+1 115 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 115m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18094
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 115m2
Ada 239
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 33
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm F-92

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kemalpaşa Mah.Köprülü Fuat Paşa Sk.No:1 B Daire:1 Yumurtalık/Adana

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmaz, F blokta, zemin kattan sağlanan bina girişine göre sağda (bati-güney-doğu) yer almaktadır. Konu taşınmaz, zemin katta. Projesinde; antre hol, salon, mutfak 3 oda, banyo, wc ve 2 balkon hacimleri olmak üzere toplam brüt, ortak alan hariç 115 m2 kullanım alanına sahip 92 nolu meskendir.

Konu taşınmaz Adana İli, Yumurtalık İlçesi, Kemalpaşa Mahallesi, 15747,10 m² yüzölçümlü 239 ada 17 parsel üzerine 19 blok dubleks, 6 (A,B,C,D,E,F) blok olarak, betonarme tarzda proje ve inşa edilmiş aparman binası ve arsasıdır. Konu taşınmazın bulunduğu B ve F blok, 3-A yapı grubunda, zemin 4 normal kat proje ve inşaa edilmiştir. Bulunduğu ana bina girişi binanın batı cephesinden zemin kat seviyesinden, F blok bina girişi doğu cephesinden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. B blok 50 nolu mesken bina girişine göre sol köşede (bati-kuzey-doğu), F blok 92 nolu bağımsız bölüm bina girişine göre sağ köşede (bati-kuzey doğu) cephede yer almaktadır. B ve F bloklarda 10 adet bağımsız bölümün yer almakta olup mimari projeye göre; Zemin Katta; bina girişi, 2 adet mesken,4. Normal katın her birinde 2 şer adet mesken bulunmaktadır. Ayrık yapı nizamda inşaa edilmiştir. Binanın dış cephesi akrilik sıvalı ve plastik boyalıdır. Giriş zeminleri karo, duvarları sıvalı ve plastik boyalıdır. Merdiven basamakları ve sahanlıklar karo olup merdiven korkulukları demir doğramadan imal edilmiştir. Merdiven ve ara boşlukları sıvalı ve plastik boyalıdır. Bina içerisinde kullanılan malzeme ve işçiliğin orta kalitede olduğu görülmüştür. Binada asansör yangın merdiveni bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Adana Ilı, Yumurtalık ilçesi Kemalpaşa mahallesi, Köprülü Fuatpaşa sokakta bulunan Ayas sitesi, F blok 92 bağımsız bölüm nolu meskenlerdir. Taşınmaza ulaşım için; Hüseyin Baykara caddesinde sağa Alpaslan Türkeş Bulvarına dönülür, batı istikametinde 1.5 km ilerledikten sonra solda yer alan taşınmazlara ulaşılır. Orta/üst gelir grubuna hitap eden, 2-3 katlı mesken ve dükkan fonksiyonlu gelişim gösteren bölge, tüm alt yapı olanaklarından faydalanmakta olup ulaşım imkanları iyi durumdadır. Taşınmazın bulunduğu bölge merkezine yakın konumda olup yazlık amaçlı ikamet edilmektedir. Bölgede yapılaşma çoğunlukla tamamlanmış, arsa arzı düşüktür. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.