1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Adana Seyhan Kocavezir Mahallesinde 208 m2 Tadilat İhtiyacı Olan Bina

Bankadan 1 208m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 10873
Oda Sayısı 1
Metre Kare 208m2
Ada 656
Parsel 10
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 50
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 208

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Adana İli, Seyhan İlçesi, Kocavezir Mahallesi, 32030 Sokak, No:6,

Açıklama

Özellikler: 656 ada 10 parsel üzerinde yer alan yapılar metruk yapı olup ekonomik ömrünü tamamlamıştır. 656 ada 10 parsel, 208,00 m2 yüzölçümlü Kargir Ev ve Ahşap Ev ve Avlu niteliklidir. Parsel geometrik olarak yamuk şekilli olup topografik olarak düz bir arazi yapısına sahiptir. Parsel batı cepheden 32030 nolu sokağa yaklaşık 8 metre cepheli olup derinliği yaklaşık 26 metredir. Parsel üzerinde 2 adet kargir yapı bulunmaktadır. Yapı 1 zemin ve 1 normal kat olmak üzere toplam 2 kattan oluşmaktadır. Yapının zemin katı 2 oda hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 40m2 kullanım alanlıdır. 1. katı 2 oda 1 hacminden oluşmakta olup yaklaşık brüt 40m2 kullanım alanlıdır. Yapı 2 2 oda ve WC hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 45 m2dir.

Ulaşım:  Adana İli, Seyhan İlçesi, Kocavezir Mahallesi, 32030 Sokak, No:6, 656 ada 10 parselde yer almaktadır. Taşınmaza Adana İlinin önemli ulaşım güzergahlarından olan Turhan Cemal Beriker Bulvarı üzerinde Güney Kuşağı Caddesine sapılır ve güney istikamete yaklaşık 750 metre ilerlendikten sağ kol üzerinde yer alan Pazarlar Caddesine sapılır. Bu cadde üzerinde 50 metre ilerlendikten sonra sağ kol üzerinde yer alan 32030 nolu sokağa girilir. Konu taşınmaz yaklaşık 50 metre ileride sol kol üzerinde yer almaktadır.

Not: taşınmaz cins tashihli olup ayrıca iskan ve ruhsat belgesi bulunmamaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.