Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Adana Seyhan'da Şehir Merkezinde 720 M2 İş Yeri

Bankadan 720m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23344
Metre Kare:
720m2
Ada:
244
Parsel:
64
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
17
Isıtma Sistemi:
Klima
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
07.04.2008
Ruhsat Tarihi:
07.08.2006
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kayalıbağ Mah. İnönü Cad. No:9A Kat:Zemin D.No:9A Seyhan /Adana

Açıklama

Özellikler : Taşınmaz Adana İli, Seyhan İlçesi, Kayalıbağ Mahallesi, İnönü Bulvarı, No:9/A adresinde yer almaktadır. Taşınmaz 683,50 m2 parsel alanına sahip olup bodrum kat, zemin kat, asma kat ve 3 normal kat olmak üzere toplam 6 katlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bodrum katında hidrofor, güvenlik odası, otopark, sığınak ve 1 adet işyeri eki, zemin katında bina girişi ve 1 işyeri (1 b.b) mevcuttur. Asma katında 3 adet büro niteliğinde işyeri (2, 3 ve 4 b.b), normal katlarında ise her katta ikişer adet büro niteliğinde işyeri olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölümlü olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalı, giriş kapısı demir kapı, giriş zeminleri seramik, merdiven korkulukları profil doğramadır.

254/683 arsa paylı, 1 numaralı bağımsız bölüm, projesine göre bodrum ve zemin katta yer almaktadır. ( Bodrum katta eklentisi bulunmaktadır. ) İncelenen kat irtifak projesine göre taşınmaz zemin katı tek hacimden oluşmakta olup ~ 540 m2 kullanım alanlı, bodrum katı ise tek hacimden oluşmakta olup ~ 180 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmaz toplam ~ 720 m2 alanlı olarak projelendirilmiştir.

Not :  BU PARSEL LEHİNE AYNI ADA 18 VE 34 PARSELLER ALEYHİNE PLANINDA GÖSTERİLDİĞİ ŞEKİLDE 46 M2 LİK KISIM ÜZERİNDEN YOL GEÇİŞİ İÇİN İRTİFAK HAKKI. 

Not :  KENTSEL SİT ALANI SINIRINDADIR. 

Taşınmazın küçük tadilat ihtiyacı bulunmaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.