1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Adana Sarıçam Yeni Mahallesi'nde 3+1 Daire (1538)

Bankadan 3 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18091
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 95m2
Ada 198
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 10.02.2021
Ruhsat Tarihi 30.12.2019
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mah. 4350 Sok. No:2 K:1 D:7 Sarıçam Adana

Açıklama

Özellikler:  Taşınmaz 7 nolu bağımsız bölüm 1. Normal katta yer almaktadır. Yaklaşık 95 m2 brüt alanlı olduğu tespit edilmiş olup . Taşınmaz kuzey-doğu cepheli olup asansör kovasının solunda ve merdiven kovasının sağında yer almaktadır. Taşınmaz; projesine göre antre, hol, 3 adet oda, mutfak, salon, banyo, wc ve 2 adet balkondan oluşmaktadır. Giriş kapıları çelik kapıdır. Tüm zeminleri parke kaplı olup duvarları alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Islak hacimlerin zemini seramik ve duvarları fayans kaplıdır. Mutfak dolapları ahşap doğrama olup tezgahı mermerdir. Kapıları panel kapı olup pencereleri PVC doğramadır. Taşınmaz içerisinde kullanılan malzeme ve işçiliğin iyi kalitededir.

Adana İli, Sarıçam İlçesi, İncirlik Mahallesi` nde, 4530 sokak üzerinde 198 ada 7 parsel üzerinde yer almaktadır. Ana gayrimenkul 1.429,84 m² alanlı arsa üzerine 3-B yapı sınıfında, ayrık nizamda betonarme karkas yapı tarzında, Bodrum+Zemin+4 Normal Kat olarak inşa edilmiştir. Ana yapının bodrum katında; kapalı otopark, sığınak, hidrofor ve pano odası yer almaktadır. Zemin kata; 4 adet mesken ve bina girişi yer almaktadır. 4 normal katın her birinde 4 adet mesken olmak üzere toplam 20 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden, binanın batı cephesinden sağlanmaktadır. Taşınmazın ısınması klima ile sağlanmakta olup ortak merdiven ve kat sahanlıkları kaplamaları mermer, merdiven korkulukları demir doğramadır. Asansörü mevcuttur.

Ulaşım: Girne Bulvarı kullanılarak doğu istikametinde, Ceyhan doğrultusunda ilerlenir ve İncirlik kavşağından kuzeye dönülür. Atatürk Caddesi kullanılarak kuzey istikametinde ilerlenir ve tren hattı geçildikten sonra doğuya İstasyon Caddesine dönülür. İstasyon Caddesi kullanılarak taşınmazın yer aldığı 4530 nolu sokağa doğru ilerlenir. 4530 nolu sokağa geçilir ve taşınmazın yer aldığı ana yapıya ulaşılır. Konu taşınmazın yakın çevresinde; genellikle eski yapılı, 2 veya 3 katlı müstakil meskenler bulunmakta olup bölgede ayrıca son dönemde inşa edilmiş 3 veya 4 katlı konut projeleri de inşa edilmektedir. Bölgede yer alan İncirlik Hava Üssü sebebiyle yapılaşma genellikle sınırlı durumda olup geçmiş dönemlerde bölgedeki yabancı asker hareketliliği sebebiyle ticari faaliyetler yoğun iken mevcut hava üssünün artık geçmiş dönemdeki kadar faal olmaması sebebiyle bölgedeki ticaret faaliyetleri çok azalmış durumdadır ve eski işyerlerinin büyük kısmının kapandığı görülmüştür.

Not: 30.12.2019 tarih 151 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı ve  10.02.2021 tarih 55 nolu iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz projesine ve tapusuna göre 1. katta yer almaktadır. Bodrum+Zemin+4 Normal Kat olarak inşa edilmiştir. Bina girişi zemin kattan yapıldığı için daire dışardan 2. katta görünmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.