COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adana Sarıçam Osmangazi Mahallesi'nde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 97m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15503
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 97m2
Ada 504
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 10
Ruhsat Tarihi 13/08/2015
Bulunduğu Kat 8
Bağımsız Bölüm 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

OSMANGAZİ Mah. 1966 Sok. No: 4 / 16 MERKEZ­MERKEZ / SARIÇAM / ADANA

Uzman Görüşü

Yeni binada yer alan 2 oda 1 salon 97,00 m2 alanlı son kat köşe dair; üniversitelere yakın konumuyla yatırım fırsatı sunabilecek, gelişmeye açık bölgede olmasıyla cazip, yeni binada yer alması, her katta 2 meskenin yer alması ve 3 cepheli olması (kuzey, güney batı) avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 54/900 arsa paylı , 8. Kat 16 bağımsız bölüm numaralı mesken, onaylı mimari projesine göre bina girişine göre bina girişi üzerinde sağda, merdiven çıkışına göre sağda, asansör inişine solda olup brüt 97 m² kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz güney­doğu­batı cephelidir. Onaylı mimari göre 1 oda, 1 oda + mutfak, 1 salon , 1 banyo , 1 wc , 3 balkon ‘ dan oluşmaktadır. Taşınmazın duvar, zemin döşemeleri, banyo ve mutfak dolapları bakımlıdır.

Ana gayrimenkul " Arsa " vasıflı 504 ada 10 parselde 900,00 m² yüz ölçümüne sahiptir. Parsel üzerinde tek blok yer almaktadır. Rapora konu taşınmaz bodrum + zemin kat + 8 normal kat olarak inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre binanın ; Bodrum katında ; hidrofor , sığınak yer almaktadır. Zemin katında ; Bina girişi , 1 adet iş yeri, 1 adet kapıcı dairesi bulunmaktadır. Normal katlarda 2’şer daire bulunmaktadır. Ana taşınmazın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyasıdır. Bina giriş kapısı camlı demir kapıdır. Bina giriş sahanlığı zemini seramik, merdivenler seramik, merdiven korkulukları alüminyum doğrama. Ana taşınmazda 1 adet asansör bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binaya giriş zemin kattan güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Ana taşınmazda toplam 17 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım: Pilot Üst teğmen Akif Pala bulvarı ile 2029 sokak kesişiminden güney istikamete devam edilir yaklaşık 800 m. sonra sağ tarafta yer alan 1970 sokağa devam edilir , değerleme konusu taşınmaz 100 m. ilerde sağ tarafta konumludur. Taşınmazın çevresinde yapılaşma tamamlanmamış olup bölgede ve cadde ve bulvar üzerinde yer alan binaların zemin katları iş yeri, normal katları mesken olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge planlı olarak gelişimini tamamlamaya devam etmekte olup genel olarak alt ve orta gelir grubuna hitap etmektedir. Genel itibari ile 0-5 yıllık 8­10 katlı konut yapıları yoğunluklu olarak bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma tamamlanmamıştır. Taşınmazın bulunduğu bölge çok katlı tek blok veya sitelerin bir arada bulunduğu bir bölgedir. Bölge genelinde belediye ve alt yapı hizmetleri tamamlanmıştır.

Not: 13.08.2015 tarih 396 sayılı yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz Boştur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.