1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Adana Kozan Çanaklı Mahallesi'nde 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 155m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17807
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 155m2
Ada 998
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 14
Bulunduğu Kat 11
Bağımsız Bölüm 22

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çanaklı Mahallesi Tufanbeyli Bulvarı 10231 sokak No:2 Kat:11 Daire:22 Kozan/Adana

Açıklama

Özellikler: 22 bağımsız bölüm, ana yapının 11. katında, mevcut bina girişine göre sağ (kuzey-batı-güney) tarafta, asansörden çıkış yönüne göre sol tarafta konumludur. Projesine göre, 155 m2 kullanım alanına sahip olup. Salon, mutfak, 4 oda, antre, hol, WC, banyo, duş ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Isınma sistemi klimadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ana gayrimenkul tapunun Şevkiye Mahallesi içerisinde yer alan imarın 988 ada 4 parselini teşkil eden taşınmaz tapu kayıtlarında 'ARSA' vasfında olup. 2200,00 m2 lik alana betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü portal sistemi üzerinden incelenen bila tasdik tarihine istinaden hazırlanmış kat irtifaklı projesinde bina bodrum, zemin, 14 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında kömürlük, sığınak, otopark, genel depo, hidrofor. 29 bb nolu işyeri eki, Zemin katta kuzey cepheden sağlanan bina girişi 1 adet işyeri (29 nolu) ve kapıcı dairesi, 14 normal katların her birinde 2 şer adet mesken olmak üzere binada toplam 29 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya giriş onaylı mimari projesine uygun olarak zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binaya giriş kapısı demir doğrama kapıdır. Binanın merdiven sahanlık ve basamaklar karo mozaik kaplamadır. Merdiven korkulukları demir malzemeden imal edilmiştir. Binanın dış cephesi yalıtım kaplama üzeri hazır dış cephe boyası ile boyanmıştır. Ana taşınmazda otopark ve asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Adana ili, Kozan ilçesi, Çanaklı Mahallesi, Tufanbeyli Bulvarı, 10231 sokak, No:2, Kat: 10-11. Daire:22 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Zübeyde Hanım caddesi ile Develi Bulvarı kesişiminden batı istikamette Develi Bulvarı üzerinde yaklaşık 1,5 km ilerlenir ve sağ kolumuzun üzerinde konumlu taşınmaza ulaşım sağlanmış olur. Taşınmazın yakın çevresi genellikle ayrık nizam benzer nitelikteki 10/15 katlı yeni binalardan ve 2-3 katlı eski binalardan oluşmaktadır. Taşınmaza yakın mesafede bulunan bulvar üzerinde yer alan binaların zemin katları işyeri, normal katları mesken amaçlı kullanılmaktadır. Ana taşınmazın bulunduğu bölgede ve yakın çevresinde yapılaşma devam etmektedir. Ana artere çıkış ile ulaşım son derece rahat olup, toplu taşıma araçları ve hususi araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Bölgede alt yapı çalışmaları tamamlanmıştır. Bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir.

Not: Taşınmaz tapuda Şevkiye Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.