12 Taksit İmkanıyla Gayrimenkulde Ödeme Kolaylığı Tapu.com'da! Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Adana Kozan Aslanpaşa Mahallesi'nde 118 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 118m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22035
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
118m2
Ada:
176
Parsel:
35
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
50
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
06/11/1989
Ruhsat Tarihi:
17/04/1972
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Hacıuşağı Mahallesi Jandarma sokak No:57/2 Kat:2 No:5 Kozan / Adana

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Adana ili, Kozan İlçesi, Hacıuşağı Mahallesi (Tapuda Aslanpaşa), Irmak Caddesi, (176 Ada 35 Parsel), Kat: 2, No: 57/A posta adresinde yer almaktadır. 

Taşınmazın konumlu olduğu bina parselin orta yerinde konumlu olup Tkgm Portalında incelenen mimari projesine göre bina zemin kat + 2 normal kattan oluşmakta olup toplam 3 katlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın onaylı mimari projesine ve kat irtifakı listesine göre ana yapıda, zemin katta; 3 adet işyeri, 1.katta 1 adet daire, 2. Katta 1 adet daire hacmi bulunmakta olup ana yapıda toplam 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana yapıda 1. Kat daire ayrı girişi bulunmakta, 2. Kat daire için ayrıca 1. Kat seviyesinde merdiven kovası girişi bulunmakta olup vaziyet planında kuzey yönü gösterilmiştir. Konu taşınmazın dış cephesi sıva üzeri akrilik boyalı vaziyettedir. 2. Kat merdiven kovası girişi kapalı olup dışardan değerleme olduğundan inceleme yapılamamıştır. Söz konusu bina soba ısınma sistemi ile ısınmakta olduğu görülmüştür.

Bağımsız bölüm cadde cephesinden ana gayrimenkule bakıldığında kuzey, güney ve batı cepheli ve 2. Kat seviyesinde bulunmaktadır. Söz konusu bağımsız bölüm onaylı mimari projesine göre, antre hol, salon, mutfak, 2 adet oda, banyo, wc ve 1 adet teras plan tertibinde brüt ~ 90 m² kapalı alanlı ve ~ 28 m2 teras alanlıdır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.