1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Adana Ceyhan Memur Evleri'nde 2+1 90 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 90m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17258
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 214
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 33
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 10/05/1988
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm C-25

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Şehit Murat Demir Sokak B. Memur Evleri No:21 C-2 Blok Kat: 3 Daire:25 Ceyhan/Adana

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz C Blok 3. Kat 25 bağımsız bölüm nolu meskendir. Kuzey yönden sağlanan C-2 blok bina giriş yönünden bakıldığında sol tarafta yer almakta olup kuzey ve doğu olmak üzere iki cephelidir. Mesken onaylı mimari projesine göre 2 oda, salon, mutfak, antre, hol, 1 banyo, 1 wc ve 3 balkon hacimlerinden oluşmakta ve yaklaşık brüt 90 m² alana sahiptir. 

Bağımsız bölümün yer aldığı bina, 5.288,00 m² alanlı arsa üzerine ayrık nizamda mimari projesine göre yol kotu altı 1. yol kotu üstü 5 kat olmak üzere betonarme yapı türünde 4 blok (A-B-C-D) yapı olarak, bodrum, zemin kat, 4 normal kat şeklinde inşa edilmiştir. Halihazırda bodrum kat yol kot üstünde kalmaktadır. 2 adet girişe sahip olan bina girişi mimari projesine göre zemin kat kuzey ve güney yönünden sağlanmaktadır. Halihazırda bodrum kattan giriş bulunmaktadır. Binanın bodrum katında sığınak, kapıcı dairesi ve ortak alanlar, zemin kat ve normal katlardan her katında 8 adet mesken, olmak üzere binada toplam 40 adet bb mevcuttur. Binanın dış cephesi sıva üzeri akrilik dış cephe boyası ile boyalıdır. Binanın giriş holü beton, merdivenler ve kat aralıkları karo kaplamadır. Bina giriş kapısı demir doğrama, merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada asansör bulunmamakta olup, ısınma sistemi sobadır. 

Ulaşım: Taşınmaz Adana ili, Ceyhan ilçesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Şehit Murat Demir Sokak, B. Memur Evleri No: 21 C Blok Kat: 3 Daire:25 (UAVT:1174804833) adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşmak için, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi sınırları içerisinde Eyüp Sultan sokak ile Şehit Murat Demir Sokak kesişimin den sağa doğu istikametinde Şehit Murat Demir Sokağa dönülür ve sokak üzerinde yaklaşık 80 m ilerlenir ve sağda değerleme konusu taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz ilçe merkezinin kuzeyinde yer almakta olup taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla rahatlıkla sağlanabilmektedir. Bölgede genellikle apartmanlar ve müstakil binalar yer almaktadır. Taşınmazın çevresinde yapılaşma tamamlanmış olup, genel olarak binaların zemin katları işyeri veya mesken, normal katları mesken olarak kullanılmaktadır. Bölge genel olarak orta gelir grubuna hitap etmektedir. Bölge her türlü belediye ve alt yapı hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Not: Taşınmazın Ceyhan Belediyesi Ruhsat Müdürlüğü'nde incelenen arşiv dosyasında 10.05.1988 tarih, 9/7 ve 5/29 numaralı Yapı Ruhsatı mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.