1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Adana Aksaağaç Mahallesi'nde 11 Dönüm Tarla

Bankadan 11018m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18660
Metre Kare 11018m2
Ada 118
Parsel 42
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisse Oranı Tam

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aksaağaç Mahallesi, Gurmut Mevkii, 118 Ada 42 Parsel, Saimbeyli/Adana

Uzman Görüşü

Taşınmazın sulama sorunu olmaması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 118 ada 42 parselde 11018,52 m2 alanlı ''Tarla'' vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz tüm yönlerden komşu parsellere cephelidir. Parsel geometrik olarak amorf bir şekle sahip, topoğrafik olarak eğimli bir yapıdadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı ve ekili ürün bulunmamaktadır. Taşınmazın çevresi tarım fonksiyonlu kullanılan benzer nitelikli taşınmazlar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım tarlalar arası yollardan mümkündür.

Taşınmaz mahalle merkezinin ve Adana il merkezinin kuzeydoğusunda yer almakta olup; ulaşım özel araçlarla sağlanabilmektedir. Bölge genelinde yapılaşma mahalle merkezlerinde 2-3 katlı müstakil evler şeklinde gelişmekte ve yapılaşmanın olmadığı yerler tarım arazisi olarak kullanılmaktadır. Bölgede sulama sorunu bulunmaktadır.

Not: Taşınmaz tüm yönlerden komşu parsellere cephelidir. Bölgede sulama sorunu bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.