Arama kriterlerinize ait gayrimenkule ulaşamadık.

Tüm Satılık Tapuları Gör

İlgilenebileceğiniz Tapular

Kaçırdığınız Fırsatlar

satıldı
Hatay Defne Esenbulak'ta 3+1 120 m2 Daire

Hatay Defne Esenbulak'ta 3+1 120 m2 Daire

Hatay / Defne - Daire

3 + 1 120m2
satıldı
Alanya Cikcikli Dubleks Mesken

Alanya Cikcikli Dubleks Mesken

Antalya / Alanya - Daire

4 + 1 165m2
satıldı
Zonguldak Ereğli Kepez Mahallesinde 3+1 115 m2 Daire

Zonguldak Ereğli Kepez Mahallesinde 3+1 115 m2 Daire

Zonguldak / Ereğli - Daire

3 + 1 115m2 Tahliye Edilmemiş

Tapu.com arsa kategorisi içerisinde, tarlalar, imarlı arsalar ve bağ bahçe türünde gayrimenkulleri bulabilirsiniz. Listelenmekte olan tüm arsaların harita üzerinde tam konumlarını, ada - parsel bilgilerini bulabilirsiniz. Listelenmekte olan arsaları dilerseniz yerinde inceleyebilir, ekspertiz (değerleme) raporunda yer alan tüm detayları tapu.com'da bulabilirsiniz. 

Bankadan satılık arsalar içerisinde arama yapabilir, dilerseniz sistemimiz üzerinden teklifinizi oluşturabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular varsa, hem beğendiğiniz gayrimenkul hakkında detaylı bilgi almak hem de sistemimizi yakından tanımak isterseniz hafta içi her gün 09:00 18:00 saatleri arasında 0 850 532 82 78 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 

tapu.com'da satılan tüm gayrimenkuller, SPK lisanslı değerleme uzmanları (eksper) tarafından hazırlanmış değerleme (ekspertiz) raporuna sahiptir. Bankadan satılık gayrimenkuller de dahil olmak üzere, tapu.com'da listelenmekte olan gayrimenkuller için tek satış yetkilisi tapu.com'dur.