0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çorum Sungurlu Akpınar Mahallesi'nde 6212 m2 Tarla

Bankadan 6212m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16856
Metre Kare:
6212m2
Ada:
114
Parsel:
21
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akpınar Köyü Ötegeçe Mevkii, 114 ada 21 parseller SUNGURLU / ÇORUM

Uzman Görüşü

Ulaşımının kolay olması, Köy yerleşim alanına yakın konumda, topoğrafik olarak hafif eğimli arazi alanında, 6212,81 m2 yüzölçümüne sahip olmasıyla avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmazlardan 114 ada 21 parsel 6212,81m2 alanlı olup TARLA vasıflıdır. Topoğrafik olarak eğimsiz arazi alanında yer almakta geometrik olarak amorf formdadır. Kuru arazi alanında kalan taşınmazın yakınından dere geçmekte olup su boruları ve pompalar aracılığı ile sulanabilmektedir. Kadastral yola cepheli değildir. Halihazırda  114 ada 11 parsel ile birlikte kullanılmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu bölgede kuru tarım yapılan tarlalar bulunmaktadır. Akpınar Köyü, Sungurlu ilçe merkezine yaklaşık 17 km mesafededir. Taşınmaz Ankara­ Samsun karayoluna yakın mesafede konumludur. Bölge genelinde tarım arazileri yoğunlukta olmakla birlikte, köy yerleşim merkezlerinde ikamet amaçlı yapılaşmalar mevcuttur. Taşınmaza ulaşım özel araçla sağlanmaktadır.

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.