Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çorum Mecitözü Karacuma'da 30 Dönüm Tarla

Bankadan 29800m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23108
Metre Kare:
29800m2
Ada:
0
Parsel:
183
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Karacuma Köyü, Karapınar Mevki 0 Ada 183 No.lu Parsel No Mecitözü/Çorum.

Açıklama

Özellikler:  0 Ada 183 nolu parsel Belediye mücavir alan sınırları , imar planı ve köy yerleşim alanı sınırları dışındadırlar. Parselin yüzölçümü 29.800 m2 olup "Tarla" vasıflıdır. Kadastral yola cephesi yoktur. Halihazırda buğday ekili tarladır. Karacuma Köyüne yaklaşık 2 km mesafede yer almaktadır. Taşınmaz imar planı dışında, tarla vasfında kayıtlı tarımsal arazilerdir. İlçede ve köylerde tarlalara genellikle arpa, buğday, pancar ve mısır ekilir. Taşınmazların etrafı tarım arazileri ile çevrili olup, parsel üzerinde herhangi bir yapılaşma bulunmamaktadır. Taşınmazlar, sulu tarım yapılan tarla arazisidir. Taşınmaz üzerinde sulama Çorum Irmağından gelen su ve sondaj sistemi ile yapılmaktadır. Çevre arazilerde çoğunlukla arpa, buğday, pancar, mısır ve tahıl yetiştiriciliği yapılmaktadır. Bölgede genel olarak boşluksuz tarım ve hayvancılık yapılabilmektedir. Değerlemeye konu taşınmaz dikdörtgene yakın geometrik şekle sahip olup, taşınmaz düz bir alanda bulunmaktadır. Taşınmazlar 2. Derece deprem kuşağındadır. Taşınmaz üzerinde sulu tarım şartlarında yetiştirilebilecek sebze ve meyve yetiştiriciliği, tahıl üretimi yapmak mümkündür.

3402 Sayılı Kadastro Kanunun 22. Md. Fıkrasının (A) bendi gereğince kadastro yapılamaz beyanı vardır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.