Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Zonguldak Merkez Tepebaşı Mahallesi'nde 3+1 Hisseli Daire

Şirketten 3 + 1 32m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19762
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
32m2
Ada:
432
Parsel:
36
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
1/4
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
28
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Ruhsat Tarihi:
03.02.1993
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
12

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Tepebaşı Mahallesi Akşemşettin Caddesi No:16 Kat:1 D:12 Merkez/Zonguldak

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Tepebaşı Mahallesi, Akşemsettin Caddesi, No: 16, Kat:1, D: 12 adresinde bulunmaktadır. Projesine göre, 1. katta yer alan, bağımsız bölüm, 130 m2 yapı inşaat alanlı olup ; salon, 3 adet yatak odası, mutfak, banyo, wc, antre, hol ve 3 adet balkondan oluşmaktadır. Bina plan olarak basamak şeklinde inşa edildiğinden bir önceki bağımsız bölüm ile bir sonraki bağımsız bölüm arasında 1 kat kot farkı bulunmaktadır. Isıtma sistemi bilinmemektedir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Bina dış cephesi boyalıdır. Ana taşınmaz projesine göre 4 bölümlüdür (A,B,C,D bloklu planlanmış, fakat bloklu olarak tescil edilmemiş.)

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için Kapuz Caddesi üzerinden Kilimli istikametine ilerlenirken, Orman İşletmesi Müdürlüğü geçilip 100 m mesafede yolun sağ kolunda yer alan Akşemsettin Caddesine dönülÜR. Cadde üzerinde yaklaşık 100 m ilerleyerek yolun sağ kolunda yer alan ana taşınmaza ulaşılmaktadır.

 Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 1/4'tür. Hisseye düşen 32,5 m2'dir. Alınan şifahi bilgiye göre parsel uygulama imar planı sınırları içinde olmakla birlikte, yaklaşık 418 m2 yol terkinin olduğu bilinmektedir. Arazinin altındaki madenler hazineye aittir şerhi vardır. Yabancılara satışı yoktur. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder. 

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Dış Özellikler

Site İçerisinde
Bahçeli
Yük Asansörlü
Asansörlü
Güvenlikli
Su Arıtmalı
Elektrik Altyapılı
Yeni Binada
Açık Otoparklı
Kapalı Otoparklı
Hidrofor
Spor Alanı
Yangın Merdiveni
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Bakımlı Binada
Isı Yalıtımı
Apartman Görevlisi
Müstakil Havuzlu
Güneş Enerjisi
Jeneratörlü
Engelliye Uygun
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.