Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Zonguldak Kozlu Black Diomond Sitesinde Geniş Kullanımlı İskanlı İşyeri (304648)

Bankadan 425m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20084
Metre Kare:
425m2
Ada:
30
Parsel:
217
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
6
Isıtma Sistemi:
Pay Ölçer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
14
İskan Tarihi:
06/10/2017
Ruhsat Tarihi:
24/05/2016
Kullanım Durumu:
Mülk Sahibi
Fiziksel Durum:
İyi
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Güney Mahallesi Hürriyet Caddesi Black Diomond Sitesi No: 151/A Kozlu/Zonguldak

Açıklama

BLACK DIOMON SİTESİ İÇERİSİNDE GENİŞ KULLANIMLI İSKANLI PRESTİJLİ İŞYERİ

Özellikler: Söz konusu gayrimenkulün konumlu olduğu ana gayrimenkul Zonguldak İli, Kozlu ilçesi, Kozlu Güney Mahallesi, 30 ada, 217 parsel üzerinde 3.533,31 yüzölçümlü arsa üzerindedir ve projesine göre ve mahallinde 9 bodrum kat, zemin kat ve 4 normal kattan oluşmak üzere toplam 14 katlı ve 97 adet bağımsız bölüm olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz 9.bodrum katta kayıtlı olan 425/15225 arsa pay ve 1 bağımsız bolum numaralı iş yeridir. Binanın dış cephesi mantolama üzeri boyalıdır. Isıtma sistemi pay ölçerli merkezi sistem şeklindedir. Binada projesine göre 6 adet asansör mevcuttur ve kullanıma hazırdır. Projesine göre içerisinde fitness, depo, dinlenme, soyunma odaları, hamam, sauna, resepsiyon ve buhar odası olan is yeri olup yaklaşık brüt 425 m2 net 385 m2 dir. 
Ulaşım: Ana gayrimenkul Kozlu- Zonguldak istikametinde ilerlerken sol kolda yer almaktadır. Yakın çevresinde benzer yapılar, yer yer bos parseller, Doğa Villaları, 4-5 kati eski yapılar, mezarlık, D.S.I. ve Karaelmas Üniversitesi bulunmaktadır. Konumu itibari ile bölgede herhangi bir ulaşım ve altyapı sorunu bulunmamaktadır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.