Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Zonguldak Kozlu Black Diomond Sitesinde Geniş Kullanımlı İskanlı İşyeri (304648)

Bankadan 425m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20084
Metre Kare:
425m2
Ada:
30
Parsel:
217
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
6
Isıtma Sistemi:
Pay Ölçer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
14
İskan Tarihi:
06/10/2017
Ruhsat Tarihi:
24/05/2016
Kullanım Durumu:
Mülk Sahibi
Fiziksel Durum:
İyi
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Güney Mahallesi Hürriyet Caddesi Black Diomond Sitesi No: 151/A Kozlu/Zonguldak

Açıklama

BLACK DIOMON SİTESİ İÇERİSİNDE GENİŞ KULLANIMLI İSKANLI PRESTİJLİ İŞYERİ

Özellikler: Söz konusu gayrimenkulün konumlu olduğu ana gayrimenkul Zonguldak İli, Kozlu ilçesi, Kozlu Güney Mahallesi, 30 ada, 217 parsel üzerinde 3.533,31 yüzölçümlü arsa üzerindedir ve projesine göre ve mahallinde 9 bodrum kat, zemin kat ve 4 normal kattan oluşmak üzere toplam 14 katlı ve 97 adet bağımsız bölüm olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz 9.bodrum katta kayıtlı olan 425/15225 arsa pay ve 1 bağımsız bolum numaralı iş yeridir. Binanın dış cephesi mantolama üzeri boyalıdır. Isıtma sistemi pay ölçerli merkezi sistem şeklindedir. Binada projesine göre 6 adet asansör mevcuttur ve kullanıma hazırdır. Projesine göre içerisinde fitness, depo, dinlenme, soyunma odaları, hamam, sauna, resepsiyon ve buhar odası olan is yeri olup yaklaşık brüt 425 m2 net 385 m2 dir. 
Ulaşım: Ana gayrimenkul Kozlu- Zonguldak istikametinde ilerlerken sol kolda yer almaktadır. Yakın çevresinde benzer yapılar, yer yer bos parseller, Doğa Villaları, 4-5 kati eski yapılar, mezarlık, D.S.I. ve Karaelmas Üniversitesi bulunmaktadır. Konumu itibari ile bölgede herhangi bir ulaşım ve altyapı sorunu bulunmamaktadır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.