1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Zonguldak Gökçebey Örmeci Mahallesi'nde Müstakil Ev Ve Tavuk Çiftliği

Bankadan 2 2518m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18424
Oda Sayısı 2
Metre Kare 2518m2
Ada 103
Parsel 109
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Bina Yaşı 47
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Örmeci Köyü Uzuneller Mahallesi, Gölbükü Mevkii No:73 Gökçebey/Zonguldak

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, ulaşımının sorunsuz olması, 3238 m2 yüzölçümüne sahip olması, içinde bir katlı kargir ev, iki katlı tavuk çiftliği, samanlık ve tarlası olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: 3238,76 m2 yüzölçümlü 103 ada 109 üzerinde Bir Katlı Kargir Ev ve iki Katlı Tavuk Çiftliği ve Samanlık ve Tarlası vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın bulunduğu parsel kadastro yoluna cepheli olup düz sayılacak bir arazi yapısına sahiptir. Yapılardan bir katlı kargir ev 72 m2, İki katlı tavuk çiftliği tabanda 1144 m2 olup toplamda yaklaşık 2288 m2 samanlık 230 m2 olduğu görülmüştür. Ön cephedeki evin bodrum + zemin + 1 normal kattan oluştuğu tespit edilmiştir. Zonguldak il Özel idaresinde taşınmaza alt mimar proje bulunmadığından iki katı Tavuk çiftliği ve samanlık için paftasına işi alan üzerinden araştırma yapılmıştır. Fakat kargir evin paftasına işli yapıdan farklı olması sebebiyle değerlemede dikkate alınmamıştır. Taşınmazın 1974 yılından önce inşa edildiği, 2000 yılına kadar ahir ve samanlık olarak faaliyette olduğu ve 2000 yılından sonra tadilat yapılarak tavuk çiftliğine dönüştürülmüştür. Toplam kapalı alan 2518 m2'dir.

Ulaşım: Zonguldak ili, Gökçebey ilçesi, Örmeci Köyü, Uzuneller Mahallesi, Gölbükü Mevkii No:73 posta adresinde bulunan, tapuda Zonguldak , Gökçebey ilçesi, Örmeci Köyü, Gölbükü Mevkii, 103 ada, 109 parsel, 3.238,76 m2 yüz ölçümlü, "BİR KATLI KARGIR EV VE İKİ KATLI TAVUK ÇİFTLIĞİ VE SAMANLIK VE TARLASI" vasıflı olan taşınmazdır. Gayrimenkul Örmeci köy sınırları içerisinde kalmaktadır. Zonguldak-Çaycuma İstikametinde karayolu üzerinde ilerlenirken Çaycuma-Devrek Sapağına gelmeden hemen önce yolun sağında köy girişi bulunmaktadır. Köy yolu üzerinde yaklaşık 2 km gidilerek taşınmaza ulaşılır. Yakın çevresinde benzer yapılar, 2-3 katli köy evleri, boş parseller, tarlalar bulunmaktadır. Konumu itibariyle bölgede herhangi bir ulaşım sorunu yoktur.  

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.