1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Zonguldak Ereğli Bağlık Mahallesi'nde 350 m2 Bina ve Arsası

Bankadan 8 320m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18391
Oda Sayısı 8
Metre Kare 320m2
Ada 2555
Parsel 165
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 2
Kullanım Durumu Bilinmiyor

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bağlık Mahallesi, Hacı Hüseyin Sokak, No: 10, Ömer Danışmaz Apartmanı, Ereğli / Zonguldak

Uzman Görüşü

"Tercih edilen nezih bir muhitte, toplu taşıma araçlarının güzergahı olan Hacı Hüseyin Sokağa olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamakta, 350,00 m2 MÜSTAKİL BİNA"

Açıklama

"Tercih edilen nezih bir muhitte, toplu taşıma araçlarının güzergahı olan Hacı Hüseyin Sokağa olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamakta, 350,00 m2 MÜSTAKİL BİNA"

Özellikler: Taşınmazın yer aldığı 2555 Ada, 165 Parsel 362,14 m2 alana sahip “arsa” vasıflı gayrimenkuldür. Mahalinde parsel üzerinde 1 adet zemin kat+1 normal kat ve çatı katından oluşan bina bulunmaktadır. Taşınmaz 2 salon, 6 oda, 2 mutfak, 2 banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Isınma sistemi kombidir. 

Ereğli Belediyesi İmar Müdürlüğü arşivinde yapılan incelemede mevcut bina için alınmış herhangi bir mimari proje, ruhsat ve iskan bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Ereğli Belediyesinde yapılan incelemede halihazır harita üzerinde yapılan ölçümde mevcut binanın taban alanının (balkon çıkmaları hariç) 143m2 olduğu, taşınmazın doğu cephesinde komşu olduğu 2555 ada 166 parsel nolu taşınmaza yaklaşık 5m2 tecavüzlü olduğu bilgisi alınmıştır. Parselin kuzey, güney ve batı cepheleri yol ile çevrili olup, yerinde sadece kuzey cephesindeki yol açıktır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ulaşım: Bağlık Mahallesi, Hacı Hüseyin Sokak, No: 10, Ömer Danışmaz Apartmanı, Ereğli / Zonguldak adresinde konumludur. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.