0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Zonguldak Çaycuma'da Yakıcı İş Merkezi'nde 17 m2 Ofis

Sahibinden 17m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19122
Metre Kare:
17m2
Ada:
72
Parsel:
92
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
14
Isıtma Sistemi:
Kalorifer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Kullanım Durumu:
Boş
Bağımsız Bölüm:
33
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstiklal Cd., Çay, 67900 Çaycuma/Zonguldak

Açıklama

ZONGULDAK ÇAYCUMA ÇAY MAHALLESİ'NDE 17 m2 SATILIK OFİS

Özellikler: Zonguldak ili Çaycuma İlçesi Çay Mahallesi Esengin Mevkiinde 72.ada 92.parselde yer alan 'İş Yeri' vasıflı taşınmazdır., 33 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz yapının 1. Katında konumlu olup, doğu cephede yer almaktadır. Taşınmaz brüt 17 m2 alanda tek bir hacimden oluşmaktadır. 

Taşınmazın yer aldığı bina girişi 2 adet olup, zemin kat batı ve doğu cephelerden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri klasik dış cephe boyasıdır. Bina dış kapısı camlı alüminyum doğrama, bina girişi zeminleri ile merdiven basamakları mermer kaplama olup, duvarları ise sıva üzeri iç cephe boyasıdır. Bina genel itibariyle bakımlı olup herhangi bir tadilat ihtiyacı bulunmamaktadır.Taşınmaz ulaşım bölgenin önemli ulaşım arterlerinden olan Atatürk Bulvarı üzerinden sağlanmakta olup, bölgeye yakın bilinen yerler arasında Çaycuma kaymakamlığı yer almaktadır. Ulaşım sorunu bulunmamaktadır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.