Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Zonguldak Ereğli Ay City AVM'de 45 m2 Dükkan

Bankadan 45m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15400
Metre Kare:
45m2
Ada:
2436
Parsel:
18
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
12
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
10
İskan Tarihi:
25/02/2011
Ruhsat Tarihi:
25/04/2008
Bağımsız Bölüm:
18
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Müftü Mahallesi Meydanbaşı Caddesi Öğretmen Evi Misafirhanesi sit. Ay Cıty iş merkezi Apt.no:30/18

Uzman Görüşü

Merkezi konumda olması, ulaşım sorunu bulunmaması ve iskanlı olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellik: 18 nolu taşınmaz : binanın 1. bodrum katında, meydan başı caddesi tarafında ,A.V.M. içinde merdivenlerden çıkıldığında solda ilk dükkan olarak yer almaktadır. Onaylı mimari projesine yaklaşık brüt 45 m² olup 1+0 hacimli stüdyo şeklinde yer almaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın bulunduğu ana yapı blok nizam şeklinde AY CiTY A.V.M. olarak bilinmektedir Binanın dış cephesi dış cephe kaplama , çatısı ise özel cam kaplıdır. Binanın giriş kapısı otomatik kapı olup 6 adet giriş bulunmaktadır , iç cephe duvarları alçı üzeri saten boya, zemin ve merdivenleri ise granit mermer kaplıdır. Taşınmaz onaylı mimari projesine ve konumuna uygun olarak yapılmış olduğu görülmektedir. Bina girişi 2. Bodrum ,zemin ve 1. Katlardan sağlanmakta ve ısıtma sistemi merkezi klima şeklindedir.

Ulaşım: Taşınmaz: Zonguldak İli, Ereğli İlçesi, Müftü Mahallesi, Meydanbaşı Caddesi, Öğret Evi misafirhanesi Sit.,Ay City İş Merkezi Apt.,No:18 adresinde mevcut dükkandır. Taşınmaz ilçe merkezinde yer almaktadır. Teknik altyapılar tamamlanmış, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Merkezde bulunan taşınmazın ulaşım sorunu bulunmayıp Meydanbaşı Caddesi üzerinde yer almaktadır. Bölge genelinde bulunan yapılar bitişik nizam ve işyeri amaçlı kullanılmaktadır. Konum olarak merkezi olup, çevresinde 25-30 yıllık 5 katlı iş yeri olarak kullanılan yapıların zeminleri dükkan normal katları ofis amaçlı yapılar yer almaktadır. Konum itibari ile Şehir Merkezinde, şehrin önemli ticari ve ulaşım yollarına yakın konumda yer almaktadır. Taşınmazın çevresinde yaklaşık 20-25 yıllık bina içerisinde zemin üstü 5-6 katlı mesken ve işyeri nitelikli binalar bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgenin altyapı hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmazın bulunduğu bölgede doluluk oranı %100 seviyesindedir.

Not: 25/04/2008 tarihli yapı ruhsatı, 02/02/2011 ve 07/11/2012 tarihli tadilat ruhsatı ve 25/02/2011 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.