COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalova Merkez Dere Mahallesi'nde 2+1 87 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 87m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17473
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 87m2
Ada 346
Parsel 157
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Dere Mah.Kocaçayır 2.Sok.No:31/1 Merkez/Yalova

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz zemin kat 1 bağımsız bölüm numaralı mesken olup kattaki tek dairedir. Onaylı mimari projesine göre hol, salon, mutfak, 2 adet oda, banyo, duş ve 8 m2'lik teras olmak üzere 87 m2+ 8 m2 teras alanlıdır. 

Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan betonarme binadan ibarettir. Arsa Bölümü: 258,00 m2 alanlı olup, geometrik olarak dikdörtgen şeklinde olup, topoğrafik olarak düz bir yapıdadır. Kuzeyde imar yoluna cephelidir. Bodrum + zemin + 2 normal ve çatı piyesi olmak üzere toplam 4 katlıdır. Binanın bodrum katında; ortak alan, zemin katında; bina girişi ve 1 no'lu mesken, 1. Normal katında; 2 no'lu mesken, 2. Normal katında; 3 no'lu mesken olmak üzere 3 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi, dış cephe boyası ile boyalı, bina giriş kapısı camlı alüminyum doğramadır. 

Ulaşım: Yalova ili, Merkez İlçesi, Dere Mahallesi, Kocaçayır 2. Sokak, No:31/1 (UAVT:2573246804) adresinde kaindir. Taşınmaza ulaşım; ana arter olan Ziver Tüzel Caddesi üzerinde güney istikametine doğru ~880 m ilerlenir. Daha sonra sol kolda kalan Kocaçayır 2. Sokak'a girilir ve 97 m düz gidilir. Taşınmaz sağ kolda konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge Yalova Belediyesi'nin sağlamış olduğu tüm alt yapı hizmetlerinden eksiksiz yararlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Şaban Temuge Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Yalova Atakent Hastanesi, Yalova Vergi Dairesi gibi röper noktalar yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde yer alan ana taşınmazların konut kullanımına uygun yapılar yer almaktadır. Bölgede son dönemlerde yeni yapılaşmalar yapılmaktadır.

Not: Taşınmaz tapuda Bağlarbaşı Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.