COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalova Adnan Menderes Mahallesinde 518 m2 Depolu Kiracılı Dükkan

Bankadan 518m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10766
Metre Kare 518m2
Ada 524
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 2
Bağımsız Bölüm A 7
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

Adnan Menderes Mah. Şht Yaşar Kuş cad. 63A/7 Yalova/Merkez

Önemli Bilgilendirme

Şehrin gelişim bölgesinde yer almakta olup, içerisinde kurumsal kiracı olması nedeniyle yatırım ve düzenli gayrimenkul geliri için çok uygundur.

Açıklama

Ulaşım: Yalova'dan Termal İstikametine Şht. Ömer Faydalı caddesinden devam edilip, SGK il müdürlüğü yanından sola Şht. Yaşar Kuş caddesine dönülerek güney yönde yaklaşık 700 m devam edilip, Özel Atakent Hastanesi geçildikten yaklaşık 400 m sonra yolun sağında konumlu konu taşınmazın önüne ulaşılmış olunur.

Özellikler: 524 ada 2 parselde yer alan A blok bodrum + zemin kat 7 bağımsız bölüm numaralı depolu dükkandır. Konu taşınmaz, bina girişi karşımıza alındığında A blokta zemin katta yer alan kuzeydoğu-güneydoğu cepheli tek dükkandır. Taşınmaz bodrum kat projesinde 225 m2 kullanım alanlı olup, yerinde projesine uyumludur. Bodrum kat tek hacimde oluşmakta olup, depo kullanımlıdır. Zemin kat kullanım alanı projesinde 293 m2 alanlı iken yerinde projesine uyumludur. Dükkan ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz ŞOK market olarak kullanılmaktadır. Dükkanın doğusunda yer alan Şht. Yaşar Kuş caddesine yaklaşık 18 m cephesi bulunmakta olup, kuzeyde yer alan Yazar Mehmet Gürel sokağa yaklaşık 13 m cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın reklam kabiliyeti yüksek olup, Toplu taşıma araçları taşınmazın cephe olduğu cadde üzerinden geçmektedir. Dükkanın cephe olduğu caddenin araç yoğunluğu, yaklaşık 400 m kuzeyde yer alan Özel hastane ile güneyinde yer alan toki konutları sebebiyle hareketli olup, yaya trafiği mesai giriş ve çıkış saatlerinde orta seviye ye ulaşmaktadır. Bölgede ticari aktivite Atakent hastanesinin kuzeyinde daha hareketli olup, bölgenin ticari yoğunluğun olduğu ana arter doğuda yer alan Rahmi Üstel caddesi dir. Atakent hastanesi bölgeye ticari olarak hareket katmakta olup, hastanenin güneyinde taşınmazın bulunduğu bölgede ise ticari aktivite düşmekte olup, çok sayıda boş dükkan bulunmaktadır. Cadde üzerinde market ve özel kreşler bulunmakta olup, diğer işletmeler Rahmi Üstel caddesinin kuzeyinde yer almaktadır. Taşınmazın tüm zeminleri, seramik kaplamadır. Duvarlar, wc de seramik kaplama olup, diğer hacimler saten boyalıdır. Dükkan girişi ve cepheleri alüminyum çerçeveli cam ile cam kapıdır. Dükkan ısıtma sistemi klimalar ile sağlanmaktadır.

Ana taşınmaz 524 ada 2 parsel üzerinde bodrum + zemin ve 2 normal kat olmak üzere toplam 4 katlı 2 blok bulunmaktadır. Ekspertize konu A blok Şht. Yaşar Kuş caddesinden bakıldığında sağ tarafta konumlu bloktur. Bina girişi zemin kat seviyesinden batı cepheden sağlanmaktadır. Bodrum katta dükkanlara ait depo ve otopark, zemin katta 1 dükkan ve bina girişi, normal katlarda 3`er adet daire olmak üzere toplam 7 bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi, kat sahanlıkları ve merdiven basamakları mermer kaplama, duvarlar plastik boyalıdır. Asansör bulunan ve yangın merdiveni bulunmayan binada ısınma doğalgaz kombi yapılacak şekilde tesisat bulunmaktadır.

Not: 14/02/2018 tarihli İskan Belgesi bulunmaktadır.