COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalova Çınarcık'ta Kat Mülkiyetli 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 954
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 539
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Açıklama

Açık Adres: Çamlık Mahallesi, Metin Aslan Caddesi, Hisar Sokak Ak Apartmanı, No:7/10 Çınarcık / YALOVA

Ulaşım: Çınarcık ilçesine doğu yönden girişte Çınarcık tabelasını geçince Metin Aslan Caddesinde sağa Hisar Sokağa sapılır. Hisar Sokak üzerinde yaklaşık olarak 85 metre ilerlenir ve sol tarafta 42. sokak girişinde sağ köşede yer alan ana gayrimenkule ulaşılır. Gayrimenkul ilçenin orta gelir grubuna ait kişilerinin ikamet ettiği bölgede yer almaktadır. Binanın bulunduğu bölgede her türlü alt yapı imkanı mevcuttur. Taşınmazın yakın çevresinde Çınarcık Jandarma Karakolu gibi röper noktası olabilecek yapılar mevcuttur.

Özellikler: Bina 408,99 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde ayrık nizam olarak, betonarme karkas yapı tarzında bodrum kat, zemin kat ve 4. normal kat olarak toplam 6 katlı olarak inşa edilmiştir. Çınarcık Tapu Müdürlüğünde yapılan incelemede taşınmaza ait 04.05.1988 tarihli kat irtifakına esas mimari projesi incelenmiştir. Vaziyet planında bina giriş yönü belirtilmemiş olup kesit ve görünüşler ile konum tespiti yapılabilmektedir. Bina dış cephesi mozaik sıvalı olup bina giriş kapısı demir doğramadır. Merdivenleri ve sahanlığı mermer döşemedir. Daire batı cepheden yapılan bina girişine göre sol tarafta konumludur. 2 yatak odası, salon, mutfak, banyo, antre ve 3 balkon hacimlerinden oluşan daire 90 m2 kapalı alana sahiptir. Binanın merkezi kapı çelik kapı, iç kapılar ahşap kapıdır. Salon ve odalar laminant parke, ıslak hacimler ise seramik döşemedir. Mutfak dolapları suntalam, tezgahı ise granit malzemeden üretilmiştir. Pencere doğramaları ısı yalıtımlı pvc malzemeden imal edilmiştir. Duvarları saten boyalıdır. Banyosunda lavabo, klozet ve duş kabinli küvet mevcuttur. Binada doğalğaz tesisatı olmasına karşın daire soba ile ısıtılmaktadır. Mutfak balkonu kapatılarak kullanım alanına dahil edilmiştir. Salonda ise balkon kuzey kısımda salon içerisinde kalacak şekilde uzatılmıştır. Bu balkon alanı toplam alanı etkilememektedir. Daire kuzey, doğu ve batı cephelidir. Daire deniz manzaralıdır.

Daire deniz manzaralı olması, cepheleri sayesinde iyi ışık alması ve kolay ulaşılır olması açısında hem yatırım hem de oturum amaçlı değerlendirilebilir.