COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalova Çınarcık Harmanlar Mahallesi'nde 74 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 74m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14080
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 74m2
Ada 402
Parsel 53
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 25
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 07/071995
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm B1 Blok-1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Harmanlar Mahallesi Poyraz Caddesi Apt No:127 Özgünkent Sitesi B1 Blok Kat:Bodrum Daire:1 Çınarcık-Yalova

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz B1 Blok Bodrum katta yer alan MESKEN nitelikli 1 nolu bağımsız bölümdür. Bina girişine göre binanın bodrum katında ve sol tarafta konumlu olup,74 m2'dir. Onaylı mimari projesine göre 2 oda, salon, mutfak, banyo ve antreden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul karkas inşaat yapısında bodrum kat +zemin kat+4 adet normal kattan oluşan A,B,C olmak üzere 3 adet bloktan oluşmaktadır. B blok zemin +2 kat olarak inşaa edilmiştir. Dışarıdan yapılan gözlemlerde mahallinde C Bloğun natamam ve atıl olduğu(2 katı yapılmış kaba haldedir) B Blokta ve B1 girişinde yer almakta olup B Blok parselin orta kısmında yer almaktadır. Binanın onaylı mimari projesine göre, bodrum katta 1 adet mesken ile sığınak, zemin kat ile diğer normal katlarda her katta 2 daire olacak şekilde binada toplam 11 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boya ile kaplıdır bina giriş kapısı çeliktir. Merdiven kat sahanlıkları ve giriş holünde zeminler mermer kaplama duvarlar plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları demir doğramadır. Asansör bulunmamaktadır. Sitenin ortalama bitmişlik seviyesi %70 seviyesindedir.

Ulaşım: Taşınmaz, Yalova ili, Çınarcık ilçesi Harmanlar Mahallesi, Poyraz Caddesi Özgünkent Sitesi A Apt. No:125/1 No:1 posta adresinde bulunmaktadır. Bölgenin en önemli ulaşım yollarından olan, Poyraz Caddesi ile Vali Akı Caddesi kesişimi referans alındığında bu noktadan hareketle Poyraz Caddesi üzerinde batı istikametinde 2 km ilerlenildikten sonra sol tarafta konumlu taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu çevrede 3-4 katlı yapılaşma bulunur. Sosyal yaşamın gerektirdiği, alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan, Poyraz Caddesi'ne olan yakınlığı ulaşımda rahatlık sağlamaktadır.

Not: Taşınmaz tapuda Çınarcık Mahallesine kayıtlıdır. Ortalama 500 tl kira değeri vardır. 07/071995 yılında alınmış yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binada en üst kat inşaa edilmemiştir.