COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalova Çınarcık Harmanlar Mahallesi Özgünkent Sitesi'nde 80 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 80m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14081
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 80m2
Ada 402
Parsel 53
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 25
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 07/07/1995
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm B1 Blok-4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Harmanlar Mahallesi Poyraz Caddesi Apt No:127 Özgünkent Sitesi B1 Blok Kat: 1Daire:4 Çınarcık-Yalova

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz. 

Özellikler: Taşınmaz B1 Blok 1.normal katta yer alan MESKEN nitelikli 4 nolu bağımsız bölümdür. Bina girişine göre binanın 1. normal katında ve sol tarafta konumlu olup, mimari projesine göre 80 m2'dir.Onaylı mimari projesine göre 2 oda, salon, mutfak, banyo ve antre ve 2 balkondan oluşmaktadır. 

Ana gayrimenkul karkas inşaat yapısında bodrum kat +zemin kat+4 adet normal kattan oluşan A,B,C olmak üzere 3 adet bloktan oluşmaktadır. Dışarıdan yapılan gözlemlerde mahallinde C Bloğun natamam ve atıl olduğu(2 katı yapılmış kaba haldedir) B Blokta ve B1 girişinde yer almakta olup B Blok parselin orta kısmında yer almaktadır. Binanın onaylı mimari projesine göre, bodrum katta 1 adet mesken ile sığınak, zemin kat ile diğer normal katlarda her katta 2 daire olacak şekilde binada toplam 11 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boya ile kaplıdır bina giriş kapısı çeliktir. Merdiven kat sahanlıkları ve giriş holünde zeminler mermer kaplama duvarlar plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları demir doğramadır. Asansör bulunmamaktadır. Sitenin ortalama bitmişlik seviyesi %70 seviyesindedir.

Ulaşım: Taşınmaz, Yalova ili, Çınarcık ilçesi Harmanlar Mahallesi, Poyraz Caddesi Özgünkent Sitesi A Apt. No:125/1 No:1 posta adresinde bulunmaktadır. Bölgenin en önemli ulaşım yollarından olan, Poyraz Caddesi ile Vali Akı Caddesi kesişimi referans alındığında bu noktadan hareketle Poyraz Caddesi üzerinde batı istikametinde 2 km ilerlenildikten sonra sol tarafta konumlu taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu çevrede 3-4 katlı yapılaşma bulunur. Sosyal yaşamın gerektirdiği, alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan, Poyraz Caddesi'ne olan yakınlığı ulaşımda rahatlık sağlamaktadır.

Not: Taşınmaz tapuda Çınarcık Mahallesine kayıtlıdır. Ortalama 500 tl kira değeri vardır. 07/07/1995 yılında alınmış yapı ruhsatı bulunmaktadır. B blok zemin +2 kat olarak projelendirilmiştir. B1 nolu bölüm zemin+1 kat inşaa edilmiş. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.