COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalova Çiftlikköy Sahil Mahallesinde 3+1 107 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 107m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11374
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 107m2
Ada 299
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 23
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm A Blok 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Sahil Mahallesi, Çiçekçi Sokak Hünkar Apartmanı Kat:2 No:6 Çiftlikköy/ Yalova

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Söz konusu 6 numaralı bağımsız bölüm projesine göre 2.normal katta 3 oda, salon, mutfak, banyo, koridor, wc, antre ve 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır ve yaklaşık 107 m2 brüt kullanım alanı vardır. Projesinden bağımsız olarak mutfak ve mutfak balkonu arasındaki duvar kaldırılarak mutfak ile balkonun birleştirildiği tespit edilmiştir. İç hacimler, salon ve oda zeminler parke ile ıslak zeminler ise seramik kaplanmıştır. Mutfakta ahşap dolap bulunmaktadır. Banyoda, lavabo, klozet ve duş teknesi yer almaktadır. Duvarlar alçı sıva üzerin saten boya ile kaplanmıştır. İç kapılar ahşap, giriş kapısı çelik doğramadır. Pencereler PVC doğrama olup ısıtma sistemi doğalgaz kombi ile sağlanmaktadır. Taşınmazın yer aldığı ana bina A ve B olmak üzere iki blok olarak inşa edilmiş olup bağımsız bölümün bulunduğu A blok zemin kat ve 4 normal kat olmak üzere toplam  5 kattan oluşmaktadır. Mimari projesine göre zemin katta 3 adet dükkan 4 normal katın her birinde 3'er adet daire yer almakta olup 15 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Ana binanın girişi zemin kattan ve kuzey cepheden projelendirmiş ancak zemin kat güney cepheden sağlanmaktadır. Dış cephesi, dış cephe kaplama malzemesi ile kaplanmıştır. Ana gayrimenkulde asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Söz konusu taşınmaza Yalova- Çiftlikköy hattından geçen toplu taşıma araçları ile kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Özel araçlar ile Atatürk Caddesi'nden doğu istikametindeki Çiçekçi Sokak'a girilir ve yaklaşık olarak 10 metre düz gidildikten sonra konu taşınmazın bulunduğu ana bina sol kolda kalmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede 4-5 katlı ayrık nizamda inşa edilmiş apartmanlar ve az sayıda boş arsalar yer almaktadır. Sosyo ekonomik olarak orta gelir seviyesine sahip ailelerin ikamet etmek için tercih ettikleri yerleşim bölgesidir. Kamusal hizmetlerden tam olarak yararlanmakta olup gözle görülen bir altyapı sorunu bulunmamaktadır. 

Not: 12/06/1995 tarihli ve 11/08/2000 tarihli Yapı Ruhsatı, 22/06/2001 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi (iskan ) bulunmaktadır.