COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalova Altınova Altınkent Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 98m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11386
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 98m2
Ada 185
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 01/01/1950
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5.Blok 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Altınkent Mahallesi 126.sokak No: 21/12

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz 5. Blok 2.kat ve 12 numaralı bağımsız bölüm olup projesine göre brüt 98 m2 konut vasfında olan taşınmazdır. Taşınmaz salon, 3 oda, mutfak, banyo, antre, hol ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın içerisine girilemediğinden iç özellikleri bilinememektedir. Taşınmazın bulunduğu ana bina 10157 m2 yüz ölçümlü parsel üzerinde 5 bloktan oluşmaktadır. 5 numaralı blok, zemin ve 2  normal kattan oluşmaktadır. Bina girişi zemin kat batı cepheden sağlanmaktadır. 12 numaralı bağımsız bölüm ise bina girişine göre sol arka cephede konumludur. Ana binanın zemin katında ve 2 normal katın her birinde 4'er daire olacak şekilde 3 kattan ve 12 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Betonarme karkaslı kiremit çatlı binanın dış cephesi sıva üzeri akrilik boyalıdır. Apartman giriş ve kat holleri seramik, merdiven rıht ve basamakları ise mermer kaplıdır. Merdivenler demir korkulukludur. Binada asansör bulunmamaktadır ve giriş kapısı camlı demir doğramadır. Eski ve bakımsız binadır. 

Ulaşım: Söz konusu taşınmaza ulaşmak için Deprem Konutları Merkez Camiinden batı istikametine ayrılan 17 Ağustos Caddesinin devamında sağa ayrılan 126.sokak devamında soldadır. Taşınmazın bulunduğu Subaşı Deprem Konutları, deprem sonrasında inşa edilmiş, toplamdan 3000 konuttan oluşmaktadır. Bünyesinde, market, cami, okul, postane, belediye hizmet alanlarını bulundurmaktadır. Konut amaçlı üç, dört katlı ayrık nizam binalar olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Binaların bir kısmı yenilenmiş, bir kısmı ise bakımsız durumdadır. Ulaşım, minibüsler ile sağlanabilmekte olup, güzergahları kısa yürüyüş mesafesindedir. İlçenin merkezi yerlerine uzak konumdadır. Sosyal açıdan alt ve orta gelir seviyesine sahip kesimlerce tercih edilen, her türlü teknik altyapı hizmetlerinden faydalanan bir bölgede konumludur. 

Not: Taşınmaza ait iskan izni bulunmamaktadır. Ancak devlet eli ile inşa edildiğinden iskanlı sayılmış ve kat mülkiyetine geçmiştir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.