COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalova Altınova Altınkent Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 98m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11386
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 98m2
Ada 185
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 01/01/1950
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5.Blok 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Altınkent Mahallesi 126.sokak No: 21/12

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz 5. Blok 2.kat ve 12 numaralı bağımsız bölüm olup projesine göre brüt 98 m2 konut vasfında olan taşınmazdır. Taşınmaz salon, 3 oda, mutfak, banyo, antre, hol ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın içerisine girilemediğinden iç özellikleri bilinememektedir. Taşınmazın bulunduğu ana bina 10157 m2 yüz ölçümlü parsel üzerinde 5 bloktan oluşmaktadır. 5 numaralı blok, zemin ve 2  normal kattan oluşmaktadır. Bina girişi zemin kat batı cepheden sağlanmaktadır. 12 numaralı bağımsız bölüm ise bina girişine göre sol arka cephede konumludur. Ana binanın zemin katında ve 2 normal katın her birinde 4'er daire olacak şekilde 3 kattan ve 12 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Betonarme karkaslı kiremit çatlı binanın dış cephesi sıva üzeri akrilik boyalıdır. Apartman giriş ve kat holleri seramik, merdiven rıht ve basamakları ise mermer kaplıdır. Merdivenler demir korkulukludur. Binada asansör bulunmamaktadır ve giriş kapısı camlı demir doğramadır. Eski ve bakımsız binadır. 

Ulaşım: Söz konusu taşınmaza ulaşmak için Deprem Konutları Merkez Camiinden batı istikametine ayrılan 17 Ağustos Caddesinin devamında sağa ayrılan 126.sokak devamında soldadır. Taşınmazın bulunduğu Subaşı Deprem Konutları, deprem sonrasında inşa edilmiş, toplamdan 3000 konuttan oluşmaktadır. Bünyesinde, market, cami, okul, postane, belediye hizmet alanlarını bulundurmaktadır. Konut amaçlı üç, dört katlı ayrık nizam binalar olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Binaların bir kısmı yenilenmiş, bir kısmı ise bakımsız durumdadır. Ulaşım, minibüsler ile sağlanabilmekte olup, güzergahları kısa yürüyüş mesafesindedir. İlçenin merkezi yerlerine uzak konumdadır. Sosyal açıdan alt ve orta gelir seviyesine sahip kesimlerce tercih edilen, her türlü teknik altyapı hizmetlerinden faydalanan bir bölgede konumludur. 

Not: Taşınmaza ait iskan izni bulunmamaktadır. Ancak devlet eli ile inşa edildiğinden iskanlı sayılmış ve kat mülkiyetine geçmiştir.