1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Vema Tuzla'da Manzaralı Yatırıma Uygun 2+1 Daireler

Şirketten 2 + 1 105m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 15515
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 5981
Parsel 24
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 0
Kat Sayısı 14
Bulunduğu Kat 4
Isıtma Sistemi Merkezi

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aydıntepe Mah. Gülle Sok. No:1 Tuzla / İstanbul VEMA TUZLA

Uzman Görüşü

Taşınmazın Kız Kulesi, Çamlıca Tepesi, Beykoz Korusu, Bağdat Caddesi, Muhteşem adalar ve deniz manzaralı olması, Çocuk Oyun Alanlar, Fitness Merkezi, Kapalı Otopark, Sauna, Türk Hamamı, Yürüyüş Parkuru, Cep Sineması, Yetişkin Hobi / Oyun Salonları olması, Sabiha Gökçen Havaalanına 12dk uzaklıkta, ViaPort ve ViaMarin gibi İstanbul’un en büyük 2 Outlet, Yat Limanı, 6 büyük Üniversite Yerleşkesi ve çevresindeki otellerin, hastanelerin yakınında, Metro, Yüksek Hızlı Tren ve ulaşım ağının tam ortasında. Şehir içi ulaşımda Ana arter olan E-5 Karayolunun tam üzerinde yer alması, 2019 Deprem Yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş olması avantajıdır. 

Açıklama

Kız Kulesi, Çamlıca Tepesi, Beykoz Korusu, Bağdat Caddesi, Muhteşem adalar ve deniz manzarası eşliğinde kilometrelerce sahil şeridi ile YATIRIMLIK DAİRELER VEMA TUZLA'da

 Özellikler: Tuzla'nın yeni gözde projesi Vema Tuzla'da 105,34 m2- 113,18 m2 kullanım alanlı 2+1 dairelerdir.

Proje Özellikleri : TUZLA BELEDİYESİ ile ortaklaşa hayata geçirilen VEMA TUZLA projesinde eşsiz adalar ve deniz manzaralı 474 adet Konut, 160 adet Home Office ve 126 adet Mağazadan oluşmaktadır. 

Sosyal Aktiviteler: Çocuk Oyun Alanlar, Fitness Merkezi, Kapalı Otopark, Sauna, Türk Hamamı, Yürüyüş Parkuru, Cep Sineması, Yetişkin Hobi / Oyun Salonları

 Uluslararası Sabiha Gökçen Havaalanına 12dk uzaklıkta, ViaPort ve ViaMarin gibi İstanbul’un en büyük 2 Outlet, Yat Limanı, 6 büyük Üniversite Yerleşkesi ve çevresindeki otellerin, hastanelerin yakınında, Metro, Yüksek Hızlı Tren ve ulaşım ağının tam ortasında. Şehir içi ulaşımda Ana arter olan E-5 Karayolunun tam üzerinde yer almaktadır. 

 Not: Projede satılık 2+1 daireler bulunduğu kata ve cepheye göre 1.255.000 TL ile 2.500.000 TL arasındadır. 2019 Deprem Yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir.  Türkiye Halk Bankası A.Ş'nin garantör olduğu bu projede vadeli ödeme seçenekleri mevcuttur.  Yabancılara satış işlemlerinde oturma izni ve vatandaşlık başvuruları firma tarafından yürütülmektedir. Proje teslim tarihi, Haziran 2022'dir.

Tapu.com'dan Proje Gayrimenkulü Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.