1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Uskumruköy Park Villaları'nda 5+2 Tripleks Villa

Sahibinden 5 + 2 360m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18420
Oda Sayısı 5 + 2
Metre Kare 360m2
Ada 0
Parsel 640
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Uskumruköy Park Villaları No:6B Uskumruköy, 34450 Sarıyer/İstanbul

Açıklama

Şehrin karmaşasından uzakta, şehrin kıyısında, doğaya yaptığınız bir yolculuk fırsatı

Hayaller …

Doyumsuz güzelliğiyle yeşillikler, çiçekler, kuşlar ve ağaçlarla dolu, yeşil bir doğa da olmak. Doğanın sesi ve sessizliğin senfonisinde, huzur dolu bir hayata pencerenizi açmak. 

Gerçek ...

Doğanın kucağında olmanın kıpır, kıpır sevinci, heyecanı ve mutluluğu anlatılmaz, ancak bu muhteşem triblex villamızda yaşanabilir.

Fırsat ...

Sağlığın, huzurun, mutluğun keyfiyle yaşama fırsatını kaçırmayın hemen bizi arayın, tapu randevunuzu alın.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.