COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Uşak Merkez Hıdırlar Mahallesi'nde Kargir Ev 62 m2

Şirketten 1 65m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Şirketten
Tapu no 3842
Oda Sayısı 1
Metre Kare 65m2
Ada 217
Parsel 2
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 35
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 69

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Açıklama

Açık Adres: Hıdırlar Mahallesi, Selvioğlu Köyü 217 No'lu Ada, 2 No'lu Parsel Merkez/Uşak

Ulaşım: Konu gayrimenkul; Uşak İli, Merkez İlçesi, Selvioğlu Köyü, Hıdırlar Mahallesi, 217 Ada 2 parsel üzerinde konumlu tek katlı müstakil yapı ve arsasıdır. Taşınmazın ulaşımı Selvioğlu Köy merkezine kalkan toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanmaktadır. Taşınmazın ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Bölgede bitişik nizamda 1-2 katlı müstakil köy evi tarzı yapılar mevcuttur. Taşınmazın bulunduğu yer köy yerleşim alanıdır. Alt yapı olarak su, elektrik, yol mevcuttur.

Özellikler: Bitişik nizamda, tek kattan oluşan yığma kerpiç ve tuğla yapı tarzında 1977 yılın da inşa edildiği bilgisi alınmıştır. Taşınmaza ait inşaat ruhsatı yapı kullanım izin belgesi ve mimari projesi bulunmamaktadır. Tapu kayında ve kadastro paftasında bina kaydının bulunmaktadır. Yapı 217 ada 1 ve 217 ada 3 parseller üzerinde konumlu yapılarla birlikte kullanılmaktadır. Taşınmazın dış cephesi sıva üzeri boyalı durumdadır. Giriş kapısı ahşap doğramadan imal edilmiştir. Taşınmazın ısınması soba ile sağlandığı tahmin edilmiştir. Çatı ahşap iskelet üzeri kiremit ile kapatılmış durumdadır. Taşınmazın inşasında kullanılan malzeme ve işçilik vasat durumdadır.

Rapora konu taşınmazın yerinin ada/ parsel bazında doğruluğu kadastro paftası incelenmek suretiyle tespit edilmiştir. Taşınmazın içine girilememiştir. Bu yüzden iç mekân özelikleri bilinmemektedir. Taşınmazın mahallinde yapılan ve uydu üzerinden yapılan ölçümler sonucunda rapora konu parsel üzerindeki yapının yaklaşık 65 m2 brüt kullanım alanına sahip olduğu hesap edilmiştir.

Ulaşımın sorunsuz olması ve köy yerleşim alanında olması sebebiyle oturum amaçlı değerlendirilebilir.

Not: Satışta KDV oluşmamaktadır. Tapu devir masrafları alıcıya aittir.