1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Uşak Merkez Aybey Mahallesi'nde 1+1 39 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 39m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17068
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 39m2
Ada 1119
Parsel 35
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aybey Mahallesi 1.Köme Sokak No:73 Zemin Kat D:2 Merkez/Uşak

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmaz zemin katta konumlu olup binaya 1.Köme Sokak (giriş cephesi) üzerinden bakıldığında sol tarafta kalmaktadır. Onaylı mimari projesine göre 1 adet balkonu dahil 39m alanlı olan taşınmaz salon, mutfak nişi, 1 oda, antre, banyo ve 1 balkon hacimlerinden müteşekkildir.

Taşınmazın bulunduğu 1119 ada, 35 parsel 151,12m² alanlı olup tapuda ARSA niteliklidir. Uşak Belediyesi'nde mevcut onaylı mimari projesine göre parsel üzerinde bitişik nizamda, betonarme karkas yapı strüktüründe inşa edilmiş 5 katı (Bodrum + Zemin + 3 Normal Kat) bina bulunmaktadır. Binanın bodrum katında enerji odası, su deposu yeri, ortak depo ve 1 bağımsız bölüm numaralı mesken; zemin katında bina girişi ile 2, 3 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 1.nomal katında 4, 5 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2.normal katında 6, 7 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 3.nomal katında ise 8, 9 bağımsız bölüm numaralı meskenler olmak üzere bina genelinde 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya ulaşım 1.Köme Sokak üzerinden, zemin kattan ve sokağa göre ön cepheden 73 dış kapı numarası ile sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik dış cephe boyalı olup giriş kapısı demir doğramadır. Binada projesine göre 1 adet asansör bulunmakta olup ısıtma sistemi olarak doğalgaz tesisat döşelidir. 

Ulaşım: Uşak ili, Merkez ilçesi, Aybey Mahallesi, 1.Köme Sokak, No:73, Zemin Kat, D:2 posta adresinde bulunmaktadır. Camii karşısından 1. Yurt Sokağa girilerek 250m ilerledikten sonra sola 1.Köme Sokağa dönülür. Taşınmaz sokak üzerinde sol kolda yer alan 73 dış kapı numaralı binada konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle benzer nitelikli 2, 3 katlı konut kullanımlı yapılar, eğitim tesisleri, boş arsalar ve park alanları yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir.

Not: Taşınmazın mutfak dolaplarının söküldüğü tespit edilmiştir. tadilata ihtiyacı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.