Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Uşak Banaz Şehitler Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 170m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23285
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
170m2
Ada:
122
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
28
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
İskan Tarihi:
02.02.1995
Ruhsat Tarihi:
28.04.1993
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Şehitler Mahallesi, Adnan Menderes Caddesi, No:2-4, Kat:4, Daire:6(dış kapı:4), Banaz/UŞAK

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul 172,00 m² yüzölçümlü arsa üzerine, bitişik nizam tarzında, betonarme yapı türünde inşa edilmiştir. Gayrimenkulün yer aldığı bina bodrum, zemin, 4 normal ve çatı kattan oluşmaktadır. Fiili durumda onaylı projesi ve ruhsatı haricinde çatı katı inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre Bodrum katta 1 b.b numaralı depo, zemin katta 2 b.b numaralı mağaza, 1.Katta 3 b.b numaralı mağaza, 2.katta 4 b.b numaralı mesken, 3.Katta 5 b.b numaralı mesken, 4.Katta 6 b.b numaralı mesken olmak üzere toplamda 6 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın girişi onaylı projesine göre Adnan Menderes Caddesi üzerinden projelendirilmiş olup yerinde yan komşu parsel üzerinde yer alan bina içerisinden sağlanmaktadır. Bina girişi merdivenler ve ortak mahaller mermer kaplama olup duvarlar sıva iç cephe boyalıdır. Merdiven korkulukları demir doğramadır. Binanın dış cephesi kısmen akrilik dış cephe boyalıdır. Binada ısınma doğalgaz bireysel sistemi ile sağlanmaktadır. Binada asansör mevcut değildir.

4. normal katında konumlu 6 bağımsız bölüm numaralı ''MESKEN'' nitelikli taşınmazdır. Mesken onaylı projesine göre yaklaşık brüt 120 m² alanlıdır. Onaylı projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc-lavabo, hol ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Fiili durumda konu meskende onaylı projesi haricinde taşınmazın arka cephe kısmında genişletilme yapıldığı tespit edilmiştir. (50 m² ) Taşınmazda kuru hacim zeminleri cilalı ahşap parke kaplı olup duvarlar sıva üzeri iç cephe boyalıdır. Tavanlar kartonpiyerleri yapılı tavan boyalıdır. Islak hacim zeminleri, antre ve mutfak zemini seramik kaplı olup banyo ve wc duvarları fayans kaplıdır. Mutfak dolapları ve tezgahı yapılıdır. Meskenin dış kapısı çelik kapı olup iç kapıları amerikan panel kapıdır. Pencereleri pvc ısı camlıdır. Balkon korkulukları demir doğramadır. Meskende ısınma doğalgaz bireyel sistemi ile sağlanmakta olup kombisi takılı değildir. Vitrifiye montajları yapılıdır. Konumuz taşınmaz hali hazırda boş mesken durumdadır. Taşınmazın kayda değer bir manzarası bulunmamaktadır. Konu mesken onaylı projesine göre yaklaşık brüt 120 m² alanlı olup mahallinde ise toplam yaklaşık brüt brüt 170 m² alanlıdır. Daire içerisinde fazlası ile mobilya (Dolap) bulunmaktadır.

Not: Dairenin küçük tadilat ihtiyacı bulunmaktadır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.