0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ünye Ordu Uniport Avm'de Kurumsal Kiracılı 44 m2 İş Yeri

Bankadan 44m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16654
Metre Kare:
44m2
Ada:
48
Parsel:
29
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
4
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
24/05/2017
Bağımsız Bölüm:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kaledere Mah.Belediye Cad.No: 37/B5 ( Uniport Avm) Ünye Ordu

Uzman Görüşü

Taşınmazın merkezi konumda olması, tercih oranı yüksek ticaret bölgesinde olması, 44 m2 alana sahip olması, reklamasyon oranının yüksek olması, hali hazırda dolu olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler:  5 nolu işyeri AVM binasının 1.bodrum katında güney doğu cephede yer almaktadır. Taşınmaz projesine tek hacim ve brüt 44 m2 kullanım alanlı planlanmıştır. Mahallinde ise  2, 3 ve 4 nolu işyerleri ile arasındaki bölme duvarlar kaldırılarak ve avm ortak alan holünün bir kısmı bir bütün halinde kurumsal market olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın zeminleri seramik duvarları plastik boyalı olup tavanları asma tavandır. Taşınmaz yürüyen merdivenin tam karşısında sağ cephede konumludur.

Ana gayrimenkul, Ordu li, Ünye İlçesi, Kaledere Mahallesi, Belediye Caddesi, No:37 posta adresindeki UNİPORT AVM binasıdır. Binanın dış cephesi giydirme camlı cephe olup çan kaplaması yapılmıştır. Çift asansörlü ve ara kat yürüyen merdivenli olan ticaret merkezinin zeminleri seramik kaplamadır. Bina girişi zemin kattan kuzey yönde Sahil Caddesinden güney yönde Belediye Caddesi üzerinden olmak üzere 2 farklı yerden verilmiştir.

Ulaşım: Taşınmaz Ordu ili, Ünye İlçesi, Kaledere Mahallesi sınırları dahilinde Belediye Caddesi ile Sahil Caddesi arasında konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde Belediye, Hükümet Konağı ve Ordu-Giresun karayolu bulunmaktadır. 

Not: 24/05/2017 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 5 nolu bağımsız bölüm Mahallinde ise  2, 3 ve 4 nolu işyerleri ile arasındaki bölme duvarlar kaldırılarak ve avm ortak alan holünün bir kısmı bir bütün halinde kurumsal market olarak kullanılmaktadır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Kurumsal Kiracı aylık 874 TL +KDV olarak kira ödemektedirler. Kira sözleşmesi 10 yıllık olup başlangıç tarihi Ağustos 2018'dir. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.