Tüyap Yanında Hera Club Sitesi Yatırımlık 1+1 Cam Tavan Dubleks

Sahibinden • 1 + 1 • 76m2

Özellikler

Tapu no 6876
Pafta -
Ada 324
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 9
Bulunduğu Kat 9
Bağımsız Bölüm B 148

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

Gökevler Mah., Özdemir Sok., Hera Club Sitesi, B Blok, No: 7B/148 Esenyurt - İSTANBUL

Açıklama

Ulaşım: D100 karayolu üzerinde Beylikdüzü - Büyükçekmece istikametinde ilerlerken Tüyap Fuar Merkezi mevkinde sağda konumlu Eski Hadımköy Caddesine dönülür. Bu cadde bitiminde Cesim Sokak ve Kardeş Sokak yardımıyla Özdemir Sokağa Ulaşılır. Bu sokak üzerinde solda konumlu 7B kapı numaralı ana gayrimenkul, konu taşınmazın bulunduğu yerdir.

Taşınmazın yakın çevresinde Tüyap Fuar Merkezi, Siteler Ortaokulu bulunmaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu bölge genelde bitişik nizamlı 10-12 katlı, cadde üzerinde alt katları dükkan üst katları mesken olarak inşa edilen apartmanlar bulunmaktadır. 

Özellikler: , 9. kat 148 no.lu bağımsız bölümdür. Onaylı mimari projesinde ve yerinde katta bina girişine göre ön cephede en solda konumlu dubleks meskendir. Projesine göre giriş katında; antre, salon, mutfak, banyo düzeninde brüt 52m2 alanlı, dubleks katında ise oda ve banyo düzeninde brüt 24m2 alanlı olmak üzere toplamda 76m2 brüt alanlıdır. Konu taşınmaz kat, konum bakımdan projesine uygun inşa edilmiştir. Yerinde yapılan incelemede dubleks katında ön cepheye doğru uzatma yapıldığı ve yaklaşık 5m2 alan kazanımı yapıldığı, mevcut durumda 81m2 brüt alanlı hale geldiği tespit edilmiştir. Projesine aykırı bu kısım basit tadilatla projesine uygun hale getirilebilir niteliktedir. Taşınmazda zeminler laminat parke kaplı, duvarlar saten boyalıdır. Banyolarda zemin ve duvarlar seramik kaplamalı olup, klozet, dolaplı lavabo ve duş kabini yer almaktadır. Mutfakta lamine tezgah ve dolaplar bulunmaktadır. Pencereler ve tavan aydınlatması alüminyum doğramadan imaldir. Isınma sistemi pay ölçerli merkezi sistemdir.

Not: 10.05.2007 nolu yapı ruhsatı, 19.12.2014 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz mevcutta kira getirisi bulunmaktadır.