1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Turhal Cemal Beriker Bulvarı'na Cepheli, Çolakoğlu İş Merkezi'nde Yatırımlık 2 Adet Depolu Dükkan

Bankadan 1300m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18256
Metre Kare 1300m2
Ada 426
Parsel 43
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 9999
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 2
Bağımsız Bölüm 28, 29
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kayalıbağ Mah. Turhan Cemal Beriker Blv No : 3A K: Zemin D:28 Seyhan /Adana

Açıklama

MERKEZİ, GENİŞ KULLANIMLI, TURHAL CEMAL BERİKER BULVARI CEPHELİ, MERKEZ PARKI'NA YAKIN, ÇOLAKOĞLU İŞ MERKEZİ'NDE YATIRIMLIK 2 ADET DÜKKAN

Özellikler: Taşınmaz, Çolakoğlu İş Merkezi zemin kat, 28 ve 29 bağımsız bölüm numaralı işyeri, ana gayrimenkulün zemin katında bina girişinin sağ kolunda yer almaktadır. Turhal Cemal Beriker Bulvarına cepheli olup çarşı içerisindedir. Taşınmaz boştur. 28 bağımsız bölüm nolu taşınmaz açık çalışma alanı hacimlerinden oluşmakta olup, zemin katı 130m2 , bodrum katı 255m2 toplam, kapalı alanı ise brüt 385 m2'dir. 29 bağımsız bölüm nolu taşınmaz açık çalışma alanı hacimlerinden oluşmakta olup zemin katı 170 m2, bodrum katı 260 m2, toplam kapalı alan ise brüt 430 m2'dir. Taşınmaz kuzey ve güney cephelidir. Taşınmazın çevresinde AVM, okul alanları, havaalanı, toplu taşıma durakları bulunmaktadır.

Taşınmazın tapu Mahallesi Reşatbey'dir. Taşınmaz 28 ve 29 bağımsız bölüm birleştirilmiştir. İki dükkan toplam 680 m2 depo, 560 m2 dükkan ve toplam brüt 1300 m2 alanlıdır. Alıcı mevcut haliyle almayı, dükkanlarda yapılması gereken tadilatları yapacağını kabul eder.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.