COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Trabzon Yomra Aquamarine Evleri'nde 3+1 155 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 155m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16799
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 155m2
Ada 357
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 12
Ruhsat Tarihi 20/10/2015
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kaşüstü Mahallesi Muratlı Cd. Aquamarine Evleri B Blok No:51 B / 5 Yomra, Trabzon

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz sitede B blok numaralı binanın, 1. bodrum (mahallinde 1. normal) katında, bina girişine göre sağ tarafta batı, güney ve doğu cepheli B Blok 5 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Mimari projesine göre brüt 155 m2 alanlı olup, salon, 3 oda, mutfak, banyo, duş, tuvalet, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Ana taşınmaz arsa ve üzerindeki ayrık nizamda sekiz adet binadan oluşmaktadır. Ana taşınmazın arsa bölümü; 20.917,76 m2 alanlıdır. Geometrik olarak çokgen formunda olup topografik açıdan az eğimli yapıdadır. Muratlı caddesine cepheli vaziyettedir. Bina bölümünde ana gayrimenkulün bulunduğu bina 8 bloklu sitenin B bloğu olup parselin kuzey diliminde batı-doğu aksında 2. blok konumludur. 3 bodrum + zemin + 12 normal katlı olup 3. bodrum (sığınak, kazan dairesi), 2. bodrum ( bina girişi, kapıcı dairesi, 1 ve 2 bağımsız bölüm numaralı meskenler), 1.bodrum (3,4,5 bağımsız bölüm numaralı meskenler), zemin kat (6,7,8 bağımsız bölüm numaralı meskenler) 12 adet normal katta (her katta üçer adet olmak üzere 9-44 bağımsız bölüm nuramalı 36 adet mesken) olmak şeklinde projelendirilmiştir. Binada toplam 44 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi vaziyet planında, kat planında ve mahallinde 2. bodrum kat batı cephedendir. Binanın dış cephesi dekoratif dış cephe kaplaması, pencere doğramaları pvc, camlar çift cam, bina dış kapısı alüminyum, merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer kaplamadır. Binada merkezi ısıtma sistemi, asansör ve otopark alanı bulunmaktadır. 

Ulaşım: Kaşüstü Mahallesi Muratlı Cd. Aquamarine Evleri B Blok No:51 B / 5 Yomra, Trabzon adreslidir.

Not: 20.10.2015 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz projesine ve tapuya göre 1. bodrum katta yer almakta olup, mahallen 1. katında görünmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.