0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Trabzon Şalpazarı Pelitçik Köyü'nde Hisseli 2 Adet Kargir Ev ve Fındık Bahçesi

Şirketten 3 69m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19772
Oda Sayısı:
3
Metre Kare:
69m2
Ada:
171
Parsel:
68
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
1/2
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
32
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Pelitçik Mahallesi Aşağı Beyli Mevkii 171 ada 68 parsel Şalpazarı/Trabzon

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz 171 ada 68 parselde konumlu olup 1.675,96 m2 yüzölçümlü, Kargir İki Katlı Ev ve Kargir Bir Katlı Ev ve Fındık Bahçesi vasıflı, geometrik olarak amorf bir forma sahip, kuzey yönden, güney yöne aşağı eğimli topoğrafik yapıya sahiptir. Parselin kadastro planına göre kuzey cephesinden yaklaşık 68 m, cephesi bulunmakta olup diğer cepheler bitişik parsellerdir. Parsel sınırlarını çevrelen herhangi bir tel, çit vb. bulunmamaktadır. Parsel üzerinde 2 adet yapı bulunmaktadır. Parsel üzerinde 1 adet tek katlı 69 m2 taban alanına sahip ve 1 adet iki katlı 25 m2 taban alanlı 50 m2 sahip yapıların olduğu görülmüştür. Totalde 139 m2 kapalı alan kullanımı mevcuttur. 
Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 1/2'dir. Hisseye düşen 837,5 m2'dir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.