COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Trabzon Ortahisar Yalı Mahallesinde 5+1 122 m2 Dubleks

Bankadan 5 + 1 122m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12155
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 122m2
Ada 3745
Parsel 95
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

YALI Mah. HACI VEHBİ EFENDİ Sok. No: 5 K:4 D:5 ORTAHİSAR / TRABZON

Açıklama

Trabzon Fen Lisesi ve Valilik Binası yakın, merkezi ısıtma sistemli, asansörlü, İSKANLI BİNADA, 118,00 m2 SON KAT DUBLEKS      
Özellikler: Taşınmaz bina 4. katta, 5 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık normal 
katı 85 m2, çatı katı 33 m2 olmak üzere toplam 118 m2 alana sahiptir. Taşınmazın ayrıca toplam 15 m2 alanı 2 adet terası bulunmaktadır. Salon, 5 oda, mutfak, banyo, 2 tuvalet, 2 balkon şeklinde tasarlanmıştır. Dubleks katına çıkış merdiveni iptal edilmiş, alt katta günlük oda mutfak ile birlikte kullanılmakta, hol kısmında wc nin yanına kiler inşa edilmiştir. Üst katta ise , bina ana merdiveninden daire kapısı açılmış, çatı olarak gözüken yaklaşık 37 m2 alanlı kısmın yaklaşık 4 m2 alanlı kısmı meskene ilave edilmiş, geri kalan 33 m2 alanlı kısım teraslara ilave edilmiş, ayrıca güney taraftaki yatak odası mutfağa dönüştürülmüştür denmiştir. Taşınmazın fiili alanı 85 m2+37 m2=122 m2 olmuş, fiili teras hacmi de 48 m2 olmuştur.

Gayrimenkulün bulunduğu bina; bodrum kat (odunluk, yakacak deposu, su deposu), zemin kat (1 bağımsız bölüm numaralı mesken, bina girişi), 3 adet normal kat (katta 1 adet olmak üzere, 2­4 bağımsız bölüm numaralı, 3 adet mesken), 4. normal ve çatı kat (5 bağımsız bölüm numaralı dubleks mesken) şeklinde projelendirilmiştir. Binada 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi, mimari projeye göre binanın zemin kat seviyesinden, mahallinde de aynı kat seviyesinden ve doğu cephedendir. Binanın dış cephesi boyalı, pencere doğramaları pvc, camlar çift cam, bina kapısı demirdir. Binada merkezi ısıtma sistemi, asansör bulunmakta, otopark alanı bulunmamaktadır. 
Ulaşım: ORTAHİSAR / TRABZON  posta adresinde konumludur.Tüm Doğu Karadeniz’deki yerleşim merkezlerinde olduğu gibi Trabzon ili Ortahisar ilçesinde de arazi yapısı nedeniyle sahilden güney tepelere doğru genişleyen bir yapılaşma göze çarpmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bina, Trabzon İli, Ortahisar İlçesi, Yalı Mahallesinde Hacı Vehbi Efendi Sokağa ve Lütfü Emiroğlu Sokağa cephelidir. Konumuz gayrimenkulün yaklaşık güneyinde Trabzon Fen Lisesi, güneydoğusunda Trabzon Valilik Binası bulunmaktadır. Konumuz gayrimenkulün bulunduğu bina yaklaşık meydana 2 km mesafede olup; bulunduğu bölgedeki mevcut cadde ve sokakların her iki yanında bitişik ya da ayrık nizamda sıralanmış, konut+ iş yeri amaçlı 3-­8 katlı binalar showroom­ satış amaçlı binalar ve kamu binaları göze çarpmaktadır. 

Not: 11.11.2008 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.