1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Trabzon Ortahisar Kalkınma Mahallesinde 150 m2 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 150m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14482
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 150m2
Ada 674
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı Tam
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 13/12/2005
Ruhsat Tarihi 12/12/2001
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kalkınma Mahallesi, 120 Nolu Sokak, No:13, Kat:2, Daire:8, ORTAHİSAR/TRABZON

Uzman Görüşü

Üniversiteye yakın olması, üniversite öğrencilerinin konut olarak tercih ettiği bir bölgede olması açısından avantajlı 150 m2 dubleks daire.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2. Normal Kat ve Çatı Kat, 8 Bağımsız Bölüm Nolu Dubleks Mesken: Bina girişine göre arka tarafta konumlu olup 93m2 normal katı + 57m2 çatı katı olmak üzere toplam 150m2 brüt kullanım alanlıdır. Taşınmaz çatı katında çatı olarak görünen toplam 40m2 alanlı kapalı alan açılarak meskenin çatı katına teras olarak ilave edilmiştir. Konum olarak iki (güneydoğu) cephelidir. Dubleks meskende normal kat ; Salon, 2 oda, mutfak, antrehol, lavabo/wc ve 2 balkondan oluşmaktadır. Çatı katı ; 3 oda, banyo/wc, antreholden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Taşınmazın bulunduğu parsel; 304.06m2 yüzölçümlü ve eğimli topografik yapıda, batı yönünden 120 Nolu Sokağa, doğu yönünden 122 Nolu Sokağa diğer yönlerden komşu parsellere cepheli konumdadır. Taşınmazın konumlu olduğu parsel üzerinde bir bina bulunmaktadır. Bina  arsa üzerine 2001 yılında, betonarme yapı strüktüründe, ayrık nizamda inşa edilmeye başlanmıştır. Taşınmazın konumlu olduğu binanın girişi, batı cepheden ve 1. bodrum kat seviyesinden verilmiştir. Bina bodrum + zemin + 2 normal kat + çatı kattan oluşmakta olup; bodrum katında; 1, 2 bağımsız bölüm nolu meskenler ile 9 bağımsız bölüm nolu dükkan ve bina girişi, zemin katında; 3, 4 bağımsız bölüm nolu meskenler, 1. normal katında; 5, 6 bağımsız bölüm nolu meskenler, 2. normal kat ve çatı katında; 7, 8 bağımsız bölüm nolu dubleks meskenler olmak üzere toplam 9 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın dış cephesi boyalıdır. Isınması doğalgazlıdır. Binanın araç park yeri bulunmamaktadır.

Ulaşım: Açık tarifi ise; ilçe merkezinin doğu istikametinde bulunan Kalkınma Camisinin bulunduğu yere gelinir. Caminin önünde Farabi Caddesi ile 120 Nolu Sokağın kesiştiği kavşaktan 120 Nolu Sokağa girilerek sokak üzerinde yaklaşık 150m güney istikametinde gidilerek sol kolda kalan taşınmazın bulunduğu binaya ulaşım sağlanır. 
Not: 12.02.2001 tarihli ve 36625 belge numaralı ilk yapı ruhsatı bulunmaktadır.
         26.12.2002 tarihli ve 15299 belge numaralı tadilat yapı ruhsatı bulunmaktadır.
         13.12.2005 tarihli ve 1575 belge numaralı yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.