Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Trabzon Ortahisar Fatih Mahallesi'nde 45 m2 Dükkan

Sahibinden 45m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
22848
Metre Kare:
45m2
Ada:
1229
Parsel:
134
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
tam
Bina Yaşı:
25
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
16.10.1998
Ruhsat Tarihi:
03.12.1991
Kullanım Durumu:
Boş
Fiziksel Durum:
İyi
Bağımsız Bölüm:
25
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Fatih Mahallesi Fatih Cad. Canım Çarşısı No:1/B19 Ortahisar Trabzon

Açıklama

Özellikler:  Taşınmazın bulunduğu bina bitişik olarak inşa edilmiş 8 adet bloktan oluşmakta olup, binanın tamamı 3 adet bodrum, zemin 5 adet normal ve çatı kat şeklinde inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı A-B-C blok binanın 2. bodrum kat, 1. bodrum ve zemin katında binanın kuzey yarı kısmında konumludur. Binanın dış cephesi beyaz çimentolu mermer tozu ve taraklı mozaik, pencereler pvc, doğramadır. Binada doğalgazlı ısıtma sistemi bulunmakta, asansör ve otopark alanı bulunmamaktadır.

Taşınmaz binanın kuzey cephedeki binan girişine göre sağ tarafta 4. sıradaki A-B-C blokları 1. bodrum katında, 18/2405 arsa paylı 25 bağımsız bölüm dükkan olup; onaylı mimari projeye göre yaklaşık brüt 45 m2 alanlı ve tek hacimli şeklinde tasarlanmıştır. 

İlçe merkezine yaklaşık 3,2 km güneybatı mesafede konumlu olup, yaklaşık 200 metre doğusunda Fatih Devlet Hastanesi, 150 metre kuzeydoğusunda ise Zübeyde Hanım Kız Anadolu Lisesi bulunmaktadır.

Not : Bu parsel üzerindeki binanın yola 7,03 m² tecavüzü vardır. 

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.