Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Trabzon Ortahisar Cumhuriyet Mahallesinde 110 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 97m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 7983
Ada 202
Parsel 83
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Cumhuriyet Mahalesi, Yavuz Selim Bulvarı, Serçe Sokak No.5/2 Kat:1 Ortahisar/Trabzon

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazın yakın çevresinde bilinen önemli referans noktası Trabzon Sanat Evidir. Gayrimenkule Yavuz Selim Bulvarı güzergahında işleyen toplu taşıma araçları ve özel araç ile ulaşım mümkündür. Taşınmaz okul, hastane, park, market gibi donatılara yakın konumdadır.

Özellikler: 2 numaralı bağımsız bölüm binanın 1.normal katında katta tek daire olarak yer almaktadır. Kullanım alanı yaklaşık net 97 m2 brüt 110 m2 dir. Bağımsız bölüm antre, mutfak, 1 banyo, tuvalet, salon, 3 oda ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır.

Bağımsız bölümün bulunduğu bina; 129,53 m² alanlı arsası üzerinde, bitişik nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 1 bodrum + zemin + 3 normal kat + çatı katlı inşa edilmiştir. Binanın 1. bodrum katında kömürlükler, zemin kat ve 3 normal katında her katta 1 daire olacak şekilde binada toplam 4 bağımsız bölüm bulunmaktadır. 3.normal kattaki daire çatı katı ile bağlantılı olup dubleks niteliğindedir. Binaya giriş zemin kattan sağlanmakta olup ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mozaik kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olmadığı binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Binada ısınma soba ile sağlanmaktadır.

Not: 15/01/2007 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.